Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
In sfarsit o veste buna! Acum pot sa urmaresc si eu emisiunile de pe Digi Sport! De la faza cand si-a modificat vocea sa creada lumea ca e Petre Marin am ales sa nu il mai urmaresc pe individ.
Cel mai jenant este felul in care a procedat Ivanoviciul: Cica el a depus actele sa nu mai faca emisiune la Digi! Sigur ca da martzafoiule. Dupa care a aruncat bomba cu plecatul antrenorului Stelei, Prodan parca sau anamariu prodan. Si lumea a pus botul la minciuna aia. Noroc ca unii dintre noi mai stim ce fel de om e Ivanoviciul si um manca el pesti de 10 kile(pestele chiar avea 10 kile) la o masa. Deci, sa mananci peste de 10 kile doar la felul 1 e chiar o performanta. Nu degeaba i se zice: Phrrroobabil, cel mai bun spagar din lume! Phroobabil, normal! Din ce am inteles face emisiunea pe OTV. Sau pe 7abc. Sau pe SOTI!
Ivanovici, "facator" de opinie !?! Un profitor, un fripturist, nul pe plan sportiv, si-a creat o notorietate prin vulgaritati cu scopul suprem de a castiga cat mai multi bani. Fara bun simt, fara scrupule pentru a "lua" cat mai mult. O copie perversa, la nivelul sau, a celui care ii platea cel mai mult, actualmente cazat la Jilava. Indiferent cat a pupat clubul pe care il iubiti sau de motivul invocat, trebuie sa salutati disparitia de la Digi a acestui impostor. Pot, in final, sa ascult comentarii acceptabile in lipsa acestui personaj excitabil cu dedicatie.
tu te uiti la OTV ? unde ? pe youtube ?
ANALfabetule .... cand s-a ,,INFINTAT ,, ???
"DA.....Bine ati venit la Fanatik show,probabil cel mai bun talk show sportiv din Romania"
Ivanovici, probabil cel mai gras moderator din Romania.
acesta este un abuz ! iar daca unflatul de Ivanovici (pe care de altfel nu-l suport ) se va adresa la randu-i justitiei,va avea castig de cauza 100 % !!! asta-i abuz si SANTAJ !!!! iar FRF trebuie sa acorde autorizatie TUTUROR TV-urilor care au profil sportiv si nu numai !!! vedeti...? d-aia n-are ursul coada !!!
Romania anului 2013
Ivanovici, dizidentul fotbalului romanesc! Unde este acum, banuiesc ca a luat calea codrilor cu microfonul in mana si lupta pana la capat:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.