Alte știri din fotbal
Thomas Neubert a explicat ironia soției sale la adresa lui Mirel Rădoi: „E româncă și îi fierbe mai repede sângele”
0
Cătălin Cîrjan a rememorat perioada petrecută cu Mikel Arteta la Arsenal: „Am avut o discuție cu el”
0
Legenda fotbalului feminin s-a retras: „Va rămâne în istorie drept una dintre cele mai influente figuri”
0
Csikszereda - FCSB, duel tare în play-out » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Românul pe care Victor Pițurcă îl vede la Real Madrid sau Barcelona
0
Noul Zinedine Zidane? » Planul lui Florentino Perez cu Toni Kroos
0
Fostul coleg al lui Ronaldo, despre momentul în care Cristiano l-a făcut să se simtă jenat: „Mi-a arătat fizicul”
0
Infantino a încercat să îi adune pe reprezentanții Israelului și Palestinei, dar a ieșit scandal: „Noi suferim”
0
Lifestyle
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
2
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Escaladare majoră: după Germania, Trump amenință că ar putea retrage trupe ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
@ecriss... Faceti voi ce faceti si din frustrarea ce va macina ca nu ati ajuns la Bucuresti pe un salar bun, iar va luati de sudisti. Ce-are s.u.l.a cu prefectura, nu stiu. Ce daca la Bucuresti s-au vandut doar 20.000 bilete, iara nu stiu... Nu uita ca Maiden au mai fost la Bucuresti dar in 1995 pe cand tu probabil de jucai cu p.utz.a in nisip, poate de aici si interesul ceva mai scazut fata de cel al unor tarani de Cluj ca tine. Hai c-ai comis-o, nu te mai ascunde dupa deget.
@ecriss citeste city news cluj sa vezi cum se roaga de Clujeni sa mearga la concert,penibil,cui nu-i place heavy metal de ce sa mearga?ca-i Clujean sa demonstre ce cui?In rest respect Iron Maiden sunt o mare trupa dar...cui ii place heavy metal.poate ar merge un ceardas:):):)
ps. s-au vandut aproape 29 de mii de bilete... la bucuresti au fost putin peste 20 de mii
@chris2210 ba constipati m-uist nu se roaga nimeni de nimeni, s-au vandut mai multe bilete la concertul de la Cluj sustinut de iron Maiden decat la concertul de acum 2 ani sustinut la bucuresti.. Va e ciuda??? muriti taraturilor.... la voi canta Salam, Guta si Ciorba.. la noi canta Iron Maiden... priveste diferenta vaginule..
* ...30 de ani de la scoaterea primului album
Băi gesepistilor,trupa are 35 de ani de la înfintare si 25 de la scoaterea primului album..
trist ce se intampla,de o saptamana incoace prin toate mediile din Cluj se roaga in genunchi de noi sa mergem la concert.
Iar vorbiti prostii... Daca trupa a fost infiintata in 1975, de ce are o istorie de aproape 25 de ani? Sau ati scos anii in care a lipsit Bruce Dickinson , locul lui fiind luat de Blaze Bailey? Chiar si-asa, tot nu sunt 25 de ani... Hai ca iar sunteti tragi-comici in incercarea de a umple siteul de articole care au ceva legatura cu fotbalul. Mai aveti putin si va confundati cu colegii vostri din grupul Med.Pro care din orice stire de rahao fac un mega articol de cacao. ;D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.