Alte știri din fotbal
Petrolul - Unirea Slobozia, duelul suferinței în etapa #25 din Superligă » Asediu la poarta lui Rusu
0
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » Echipele de start
0
Marian Huja revine în Superliga, dar nu la FCSB, ci la rivală! Clauză la vară de 250.000 de euro
0
FCSB a găsit un fotbalist rar: detaliu uluitor!
0
Știri din fotbal internațional
A ajuns în Liga a 3-a, dar și-a fixat un obiectiv îndrăzneț: „Să ajung la nivelul la care Dinamo să aibă nevoie de mine!”
0
Echipamentul secret pe care Barcelona a cheltuit peste 4 milioane de euro » De ce zace în depozit
0
Fundașul care-l expediază pe tricolor în Italia?! Englezii sunt încântați: „Veste rea pentru Drăgușin”
0
Transformarea fostului star de la Real Madrid » La 51 de ani e „Terminator”: „Asta te menține tânăr”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
publicitatea se plateste in functie de punctele de rating deci rating mare =bani mai multi
"La ce s-au uitat românii în 2013?" La pornografie ,la ce altceva sa se uite!?
+1Comentariul tău...
Cred ca visezi ! Puteau sa se uite si 20 milioane, banii primiti de televiziune vin din abonamente nu din cati oameni se uita. Nu confunda ratingul tv cu bogatia. Sa nu crezi ca o televiziune are mai multi bani intr-o saptamana cand e meci la care se uita 1 milion si mai putin la un meci cu 2 telesepectatori. Abonamente au toti, si de acolo vin banii.
Tuturor utilizatorilor precum si redactiei gsp .ro le doresc un MOS CRACIUN darnic si voios si un AN NOU fericit, plin de bucurii si impliniri. LA MULTI ANI !
ARMA nu montorizează RCS&RDS?! Atunci statisticile publicate aici de GSP chiar nu au relevanță.
Steaua- Chelsea 4.7 mil. Romania-Grecia 4,4 mil. Multumim tuturor dinamovistilor si rapidistilor, fara voi lucrul asta n-ar fi fost posibil!
Craciun fericit si multa sanatate tuturor romanilor!
srabatori fericite ,astazi e ajunu craciunului ziua premergatoare nasterii Domnului nostru Issus Hristos ,cu aceasta ocazie va transmit tuturor romanilor si celor de alte nationalitati care traiesc in Romania , LA MULTI ANI multa sanatae PACE si un CRACIUN FERICIT .. si redactiei gsp .ro le transmit aceleasi urari
Sarbatori fericite tuturor utilizatorilor GSP.ro alaturi de cei dragi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.