Alte știri din fotbal
Atacantul lui Dinamo semnează cu altă echipă din România
0
Gigi Becali demarează tratativele cu Kennedy Boateng: „Mâine acționăm”
1
Sute de oameni au venit la antrenamentul lui Gică Hagi » Doi „tricolori” nu s-au putut pregăti
2
Negocieri în toi pentru transferul lui Darius Olaru! Gigi Becali a refuzat prima ofertă: „Să îmi dea 4,5 milioane”
8
Știri din fotbal internațional
Oleksandr Romanchuk a debutat la naționala Ucrainei » Cum s-a descurcat în fața lui Lewandowski
0
Ce a putut spune Sir Alex Ferguson despre Arsenal, în mesajul de felicitare pentru patronul lui PSG
0
Cu Joao Paulo pe teren, Capul Verde a reușit șocul serii în amicalele internaționale
0
Nebunie și la Paris! Jucătorii lui PSG au sărbătorit în stradă triumful din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Stațiunea balneară unde cazarea costă doar 10 euro pe noapte și o vilă ...
Libertatea
„A zis «mami» și a căzut secerat”. Declarația sfâșietoare a tatălui care ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Marius Daniel Popescu: „Cunosc foarte bine toate fațetele lumii literare ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cat ai castigat tu de la casele de pariuri de le ții partea?
"S-a depasit orice limita" zice Ciolacu... asa, impersonal... Mafia pariurilor si a jocurilor de noroc a depasit orice limita fiindca i-ati lasat voi, guvernantii! Nu le-ati pus limite. Din cauza coruptiei. Ca si in cazul mafiei drogurilor, mafia pariurilor va mituieste sa le dati teren fertil pentru profit. E jalnic!! Parlament corupt, guvern corupt, politie corupta. E jalnic domnule premier! Mai vorbim noi la alegeri!!
bine zis
O grăunță?! La cornet?! Calde, băieți!!!
...deci tot circul asta serveste doar ca pretext pentru ....colaci...
Și uite cum dai dovadă de intelect de fcsbist ce se simte cu musca pe merinos!:)))
pensionar ramolit,deja te umilesti singur,ai ajuns pana la 9. ha ha ha. din cauza mea primesti bann non stop. de aia iti este frica sa imi dai reply. trebuie sa tremuri in fatza mea. si bine faci. cum ai spus tu ca clona csa o sa joace vreodata in exietnta ei in liga 1. si acum tot facebookul as47 plange ca ciolacu vrea sa desfiinteze clona csa. acum nu mai citezi de pe facebook. ma intreb de ce.ha ha ha
Desi nu sunt deloc un simpatizant al PSD in general, a trebuit sa admit ca Marcel Ciolacu a venit cu multe lucruri bune. Si am gindit ca uite domnule un politician care chiar vrea sa faca ceva, caruia nu ii este teama de nimic. Sunt anumite lucruri cu care nu agreez cu guvernul Ciolacu. Dar una peste alta am crezut ca este un guvern care ia taurul de coarne. Ce face in schimb acum Ciolacu, aceasta vinatoare de vrajitoare publica impotriva mafiei pariurilor, este doar aducerea in fata a unii nou "dusman de clasa". Iar asta nu o sa faca bine nici tarii si cu atit mai putin PSD. Daca chiar este bine intentionat si nu doar un gargaragiu, Ciolacu trebuie sa taca si sa faca. Iar sa sfirsit de mandat sa vina si sa spune am facut asta , asta, nu am reusit sa fac asta dar am vrut.. etc.. Si oamenii au sa plateasca inapoi la vot.
"Îndeosebi"! "În deosebi" este admis de Academia Română doar în cazurile extraordinare în care intelectualii de la CSA și Peluza Sud se adresează avocaților , doctorilot din anturajul Cazarmei . Puțin respect , monșer !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.