Alte știri din fotbal
El va arbitra FCSB - Dinamo! » A fost acuzat că ține cu campioana, iar Gigi Becali l-a lăudat recent: „Se vede pe fața lui”
1
Înainte de baraj, Andrei Rațiu a numit adversarele pe care le vrea la Cupa Mondială: „Întotdeauna am vrut să joc cu el”
0
Transferul cerut de Gâlcă la Rapid » Jucătorul de națională, în pericol
0
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris cu trei ore înainte
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Păi *** ăștia cenzurau totul. De multe ori mă miram, de ce oare au șters cuvântul? Cu ce am greșit? Presa care au făcut-o băieți ăștia deștepți a fost de tot *** și nu avea absolut nimic cu realitatea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Jurnalismul, pentru noi, se concentrează pe fapte, claritate și analiză perspicace. Susținem principiul relevanței în toate sectoarele media." Iti dai seama ce intelege Andra Mocanu din fraza asta?! Absolut nimic.
Ringier ar trebui sa-i la rand pe toti care au scris articole pe subiect si sa-i intrebe putin de sanatate, daca mai doresc sa lucreze pentru gesepe sau e mai bine sa urmeze calea lui Tepelin.
Probabil Ringier si-a dat seama ca glodul care a incorporat GSP are nevoie de o poarta de asanare. A inceput cu redactorul sef. Restul au indrugat vrute si nevrute dar urma de demisie de solidaritate nu a fost. Stiu elvetienii cum se face, doar au un bulgar prin preajma.
Spălați-vă, bă, rufele-n familie! Scandalagii de doi bani și site-uri de doi lei! Și circul ăsta e tot pentru publicitate! Parcă văd că se-ntoarce nedreptățitu' lu' pește prăjit. Între timp pe live-urile meciurilor din Liga 1 sunt blocate comentariile câte 2 ore. Se termină imediat și meciul Rapidului și încă nu mi-a apărut nici măcar postarea de la FCU - Hermanstadt! Rușine, bă!
Deci....? Pooovesti tepelinesti ! Omu' "nu stie cu sefia" si a fost demis si "a bagat'o"p'aia cu impunerea de "subecte"!
Se pare ca Tepelin a luat teapa.
comunicat de zici ca l-a scris chat gpt
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.