GSP SPECIAL  »  MEDIA  »  ROMÂNIA - MACEDONIA DE NORD

România - Macedonia de Nord, analizat la GSP Live de Alexandru Bourceanu » Urmărește emisiunea AICI

Alexandru Bourceanu are 27 de meciuri în tricoul României. FOTO: Guliver/Getty Images

Articol de GSP - Publicat joi, 25 martie 2021 06:10 / Actualizat joi, 25 martie 2021 07:07

Partida România - Macedonia de Nord, prima a naționalei din preliminariile Campionatului Mondial din 2022, va fi prefațată într-o ediție specială GSP Live.

Joi, de la ora 21:15, cu 30 de minute înainte de startul partidei, fostul „tricolor” Alexandru Bourceanu va fi prezent la emisiunea moderată de jurnalistul GSP Remus Dinu pentru a vorbi despre debutul României în preliminarii. Fostul mijlocaș, care a jucat nu mai puțin de 27 de meciuri în tricoul primei reprezentative, va analiza primul „11” ales de Mirel Rădoi și va dezbate ultimele subiecte fierbinți din jurul naționalei.

Emisiunea revine la pauză, cu analiza primei reprize, dar și la final, cu reacții de la Arena Națională și primele concluzii privind startul „tricolorilor” în campania pentru Qatar 2022. În studio se va afla și Alberto Boțoghină, jurnalist GSP și o apariție constantă la emisiunile GSP Live.

Emisiunea poate fi urmărită pe site, pe pagina de Facebook a Gazetei Sporturilor, și pe Youtube.

VIDEO Antrenamentul oficial al „tricolorilor”, înaintea duelului cu Macedonia de Nord

Macedoneanul cu 40 de meciuri în România a prefațat duelul cu România: „Ei doi sunt cei mai periculoși, iar Pandev o să vă dea gol”

Bancu sau Camora cu Macedonia de Nord? Răzvan Raț s-a pronunțat: „El va fi ales”

Interviu-eveniment cu Stanislas Wawrinka, omul care „a spart” BIG 4: „Am ZERO regrete pentru Wimbledon și am trăit cel mai frumos sentiment din tenis ”. Ce spune despre dispariția reverului cu o mână

Ședința s-a încheiat! Cristiano Bergodi a plecat OFICIAL de la Rapid: „Mulțumim pentru momentele frumoase”