Alte știri din fotbal
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » GOL în minutul 12!
0
Petrolul, victorie uriașă cu Slobozia » Festival de ratări pe „Ilie Oană” + Clasamentul din Superliga
2
Barcelona a ajuns la o bornă istorică în campionat, după ce a zdrobit-o pe Sevilla
0
6 transferuri într-o zi » FCSB se întărește pe toate planurile
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul lui Peter Bosz despre starea de sănătate a lui Dennis Man
0
Gerard Pique investește o sumă imensă pentru a extinde Kings League în SUA
0
Inter și-a primit sancțiunea după petarda care a lovit portarul advers » Echipa lui Chivu este direct afectată!
0
Joan Laporta, atac devastator la Real Madrid: „Arbitrii favorizează un club. Am văzut cum simulează”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
Milanul a aratat ca se mobilizeaza excelent in orice situatie ... Liga Campionilor a fost mereu obiectivul principal pentru Diavolii Milanezi (doar are cel mai bogat palmares din lume dupa Real Madrid)
o sa faca un egal iar in retur bate milan FORZA MILAN
Ce tot vb prostii??Bitongii aia de la arsenal o sa se cace pe ei knd o sa dea nas in nas cu gigantii de la Milan.Diavolul o sa le mai scoata odata fotbalul din cap la obositii aia de englezoi
Bianco Nerri sunt Juventus :)) Daca te auzea un italian probabil te si spurca :))
MERITA SA INCERCI! Te-ai gandit cum ai putea sa faci rost de bani fara sa investesti nici un leu? Solutia e foarte simpla. Din publicitate. Sunt multe site-uri care platesc sa primeasca vizitatori si acum e timpul sa primesti si tu o parte din banii astia. Respecta pasii de mai jos si o sa ai niste venituri consistente: 1. Mai intai intra pe b* u* x *.to (fara stelute si legat) in dreapta sus da click pe register. 2 Completeaza casutele de acolo. Unde scrie REFERRER scrie MANOLOCOSMIN (eu fiind un Premium Member pe site si tu primind invitatia de la mine o sa primesti un bonus la inscriere) . 3. Apesi pe SurfAds si dai click pe link-urile care iti apar acolo. Pe fiecare site pe care intri trebuie sa astepti 30 de secunde. Pentru fiecare site pe care intri vei primi 0.01$ . De asemenea pe link-urile care ti le da acolo poti sa intri doar odata pe zi. 4. Facand doar ce scrie la pasul 3 poti castiga aproximativ 100$ pe an. Totusi, pentru fiecare persoana inscrisa de tine o sa primesti inca pe atat. De exemplu daca mai inscri pe mama si pe tatal tau in total o sa ai 2 invitati si in loc de 100$ primesti 300 $ pe an. Daca ai 9 invitati atunci primesti 1000$ pe an si tot asa mai departe. 5. Asta e pasul cel mai important si anume luarea banilor. In momentul in care ai ajuns la 10$ poti sa scoti banii. Tot ce trebuie sa faci e sa apesi pe "Payments" si alegi suma care vrei sa o scoti. Banii ii vei primi in 30 de zile lucratoare fie pe card Visa fie prin depozit bancar, in functie de cum vrei tu. Daca nu ai incredere ca o sa primesti banii la timp poti sa intri pe forumul site-ului si sa vezi ca acolo toti zic ca nu e nici o problema cu retragerea banilor. Cam astia ar fi pasii. Daca ii respecti poti sa ai un venit destul de frumusel din asta. Site-urile pe care o sa intri platesc bani foarte multi ca sa primeasca vizitatori si merita sa profiti de asta. Eu sunt membru pe site-ul asta din iulie 2007 si pana acum fac 100 de euro pe luna. E drept, nu e mult, dar avand in vedere ca tot ce fac e sa intru pe link-urile date de ei timp de 30 de secunde eu zic ca merita.
spune multe infrangerea lui arsenal cu MU (4-0), da k e pe primu loc in anglia ce spune... Sa fim seriosi, o sa dea cu tunu peste pensionarii d la milan... GO GUNNERS !!!!!
@Bobo, daca ai fi un fan adevarat la lui Milan ai sti ca e ROSSO NERO nu BIANCO NERRI
ii batem pe mucosii de la arsenal
nu-mi fac griji in ceea ce o priveste pe MIlan va castiga detasat astazi doar nu e regina Europei degeaba in orice caz nu as zice k Arsenal e favorita pt ca acel 4-0 cu M.U(Manchester United) spune multe ASHA k FORZZA MILAN FORZA BIANCO NERRI
De ce toate echipele care joaca cu Milan sunt considerate favorite si in final castiga Milan? Asta e valabila pt UCL. FORZA MILAN OVUNQUE E SEMPRE!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.