Articol de GSP - Publicat vineri, 05 septembrie 2008 00:00
Victor Piturca se arata încrezator în sansele României în meciul de mâine, cu Lituania si spune ca va juca ofensiv, toti cei 11 jucatorii avînd obiective ofensive: "Am fost foarte multumit de jucatori, care privesc foarte serios meciul, nefiind relaxati dupa turneul final european. I-am simtit un pic obositi. Îmi pare rau ca nu am venit înca de luni aici. Este o altitudine mai ridicata si e foarte multa umezeala".
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial