Articol de GSP - Publicat marti, 02 septembrie 2008 00:00
Cele două echipe din Manchester au reuşit să dea lovitura pe piaţa transferurilor chiar în ultima zi, City aducându-l pe Robinho, iar United semnând cu bulgarul Dimitar Berbatov. Robinho a devenit cel mai scump transfer realizat în această vară, Manchester City plătindu-le celor de la Real suma de 42 de milioane de euro.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial