Articol de GSP - Publicat miercuri, 03 septembrie 2008 00:00
Principalele cluburi din Italia nu au ezitat să transfere în această vară jucători importanţi pe bani mulţi, Inter fiind formaţia care a cheltuit cel mai mult: 59 de milioane de euro. În mod surprinzător, a doua formaţie pe această listă nu este AC Milan sau AS Roma, ci Fiorentina, cu 50 de milioane de euro.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial