Articol de GSP - Publicat marti, 26 august 2008 00:00
'Galacticii' şi-au pus în gând să cucerească Primera Division pentru al 3-lea sezon consecutiv, însă lupta se anunţă a fi una extrem de dură, marea rivală, FC Barcelona, cheltuind în această vară nu mai puţin de 90 de milioane de euro pe aducerea de jucători.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial