Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării » GOL ÎNCASAT în minutul 7! Repriză modestă pentru „tricolori”
44
Gică Popescu îl scutură pe titularul naționalei României: „Am senzația că ne face un favor că vine”
0
„Tricolorii”, mesaj special pentru Mircea Lucescu înaintea meciului cu Slovacia
0
Ciprian Marica, fără ocolişuri după ratarea calificării la Mondial: „FRF se va ascunde în spatele lui Hagi”
0
Știri din fotbal internațional
Barajele pentru Campionatul Mondial » Goluri în Bosnia - Italia, Suedia - Polonia și Cehia - Danemarca
0
Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială » Gazdele joacă excelent și lovesc BARA în minutul 28!
0
Imagini dramatice! Selecționerul a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Singurul lucru bun e că Georgescu o să-l bage în pușcărie pe Becali și o să desființeze rușinea asta de așa zis echipă.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da boss, e FIX CAUZA LOR UNDE NE VOM CLASA LA SFARSITUL ANULUI ;))))))) Ca daca raman ăștilalți ne vom clasa bine;))) Ne vom clasa acolo cu oricine vine ca aici ne-au adus
:)) vorbeste unul care nu stiu macar sa citeasca clasamentul ligii 1 :)) cand v-au numit functionali au fost foarte ingaduitori
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** cu lingura mare tot ce-ți livreaza propaganda(ca sa„justifice”*** cu aruncarea la coș a voturilor celor 10 milioane de români care au votat(fiecare cu cine a vrut),in turul 1-in noiembrie 2024!Aceiași propaganda- care este atât de mârșava ca n-a avut *** sa-l faca„prorus”pâna și pe Trump!De ce a Georgescu„prorus”și câre și mai câte?!?Simplu:Pentru ca Georgescu a câștigat alegerile promițand românilor ca va lua de pe umerii lui impovaratorul sluj(impus de „aliați”) catre Ucraina-moștenitoasrea URSS la frontiera noastra(cu provincii românești cu tot)!Aia va arde pe ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pune si tu pe hartie curs euro,datoria nationala,colectarea taxelor,salariul si pensia minima,deficitul bugetar,pib-ul si vezi pe la finalul anului cu Simion si Georgescu pe unde ne vom situa!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect , bun. Si ce vrea sa insemne asta? Daca eram rau saptamana trecuta, acum 1 an , si suntem rau si azi, care e concluzia? Ca trebuie sa votam dezaxati, inculti, golani, conflictuali de teapa lui gavrila, simion, garcea, georgescu, becali? Asta ar fi cea mai buna solutie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.