Comentarii (2)
komosikus
komosikus  •  03 Iunie 2026, 01:30

Respect! Dar totusi parca arata mai batran de 50, cu toate ca nu mai mananca carne. Eu la 55 arat mai tanar, desi inca mai beau si fumez. Cei drept nu ca la 20 sau 40., ehe...ce vremuri...anii '90. pentru cunoscatori! Iar o ceafa de porc cu cartofi prajiti sau niste mici cu mustar savurez destul de des chiar si cate o slaninuta afumata. Si inca joc fotbal fara probleme cu baieti mult mai tineri si bag si semi-maratoane din cand in cand. Maratoane n-am incercat, ca m-am gandit ca m-as plictisi, ca nu sunt chiar atat de rapid.

Van_Basten_8_8
Van_Basten_8_8  •  30 Mai 2026, 17:54

O ceafa de porc cu cartofi prajiti pentru Andrei.

Comentează