Comentarii (22)
Cynic
Cynic  •  26 Mai 2026, 05:45

Foarte bine c-a plecat din Romanica. Totul e numai pe pile si cumetrii. Oamenii capabili nu-si gasesc locul.

cirus11
cirus11  •  26 Mai 2026, 02:58

Mi-a crescut tensiunea cum rar mi se intampla citind interviul asta... Un om formidabil, care a reusit niste rezultate inimaginabile in Romania de azi si uite cum il tratam. Multa vreme am considerat ca Lipa e responsabila pt revenirea canotajului romanesc dar cand colo era italianul asta... Toata tara este sufocata de politrucii astia pusi pe toate pozitiile care vor doar sa jecmaneasca bugetul, inclusiv psd-ista de Lipa, secretarul asta. Si-au facut si ditamai sindrofia la Casa Poporului fara sa-l invite. Sa nu mai zic de seful de la Dinamo... care din ce se vede este pur si simplu hot, i-a furat banii omului, oare ce a facut cu ei??? Mai este si politist, ar trebui sa fie ireprosabil moral, legal si cand colo.... Va dati seama ce pilos tot psd-ist ca sa ajunga sef peste tot CSD la 30 de ani....

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează