Alte știri din fotbal
Începe agitația la FCSB » Pe cine sacrifică formația campioană după ultima decizie a lui Becali
0
Nu Vătăjelu! El este fundașul român transformat într-o prioritate la Dinamo
0
Gonit de Rapid, dorit de Dinamo: „E o opțiune pentru Kopic”
2
Andrei Nicolescu a venit cu noi informații despre primul transfer din 2026: „E român!”
1
Știri din fotbal internațional
Un nou rezultat rușinos pentru Manchester United » Ruben Amorim: „Nu voi apela la nicio scuză!”
0
Arsenal - Aston Villa 4-1 » „Măcel” pe Emirates: Arteta i-a spulberat visul de titlu lui Unai Emery
1
Roche și Kiki au pierdut, dar au trecut în faza următoare la Cupa Africii pe Națiuni
0
Cristiano Ronaldo a înscris un gol bizar, dar Wijnaldum i-a stricat seara
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Tezaurul mai puțin știut al Apusenilor. Singurul loc din România unde se ...
Libertatea
Escaladare fără precedent: cercul lui Putin îl amenință pe Zelenski cu ...
Adevărul
Cine a fost cel mai bun sportiv din lume în 2025? 6 reporteri GSP ...
GSP SPECIAL
Irineu Darău o apără pe Adriana Miron, șefa sa de cabinet, condamnată ...
Libertatea
Copile, am zis asta? Nu permit să-mi spui cuvinte pe care eu nu le-am spus! Arată-mi unde am zis eu că ”Tonto e un caz social care traieste din pensia bunicilor !”! Cer express să-mi arăți! Dacă nu, voi cere GSP să-ți închidă contul pentru defăimare, jignire și acuzații grave ce nu pot fi dovedite! Eu doar am spus că termenul ”beizadea” nu se referă la orice copil de oricine, ci la copiii celor cu foarte mulți bani gen Iorgulescu, nu poți spune ”beizadea” și copilului lui Ilile Dumitrescu sau unei vânzătoare de pătrunjel de la piață! Înțeleg că tu ai ceva personal cu Ilie Dumitrescu, dar hai să păstrăm proporțiile!
bine mah, Tonto nu e beizadea ca Ilie nu are banii lui Iorgulescu, actualmente in pragul falimentului ! dupa mintea ta, Tonto e un caz social care traieste din pensia bunicilor !
Oare poate sustine in justitie ca a fugit ca s-a speriat? Ok, dar dupa cateva ore, cand iti revii din sperietura, te predai. A fost stirea zilei, timp de 2 zile ca politia il cauta. Omul se juca de-a hotii si vardistii, se ascundea prin munti ca haiducii. 2 zile!!!! 48 de ore!!! Ce sperietura? De la cocaina? E clar ca se gandea ca poate ii dispare cocaina din sange. Ar fi smecher tare sa declare ca a luat cocaina dupa accident???? desi nu m-ar mira la atitudinea lui. La puscarie!!!! Sorry Ilie, sunt stelist si te apreciez. Dar asta e copilul ce a iesit, cu educatia asta.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fix din punct de vedere rutier. Chiar daca avea prioritate, trebuie stabilit prin expertiza tehnica, ce viteza avea Toto Dumitrescu. Daca circula cu viteza mai mare decat cea legala, atunci e culpa comuna. Iar judecatorul va decide procentele. Nu va fi neaparat 50-50, dar va fi culpa comuna.
Dacă și Ilie Dumitrescu e la nivelul de bani cu Iorgulescu ca al său fiu să fie ”beizadea”, atunci tu clar ai ceva cu Ilie Dumitrescu personal :))
dupa mintea unora Tonto a fost umilit saracul, cu catuse la maini, ca nu reprezinta un pericol ! o sa le treaca, dupa ce vreo beizadea de bani gata ca Tonto, Iorgulescu, etc. ii loveste cu masina in mare viteza !
ACEST TINAR A GRESIT..ORICE TINAR POATE GRESI...S-A PANICAT SI A PLINS PENTRU CEEA CE SE INTIMPLASE...PERSOANA CEALALTA ESTE DE VINA..CA NU I-A ACORDAT PRIORITATE SI I-A PUS VIATA IN PERICOL...ORICE PERSOANA SE VA PANICA CIND CINEVA INTRA CU MASINA IN EL SAU NU-I ACORDA PRIORITATE..DA..ESTE REAL...POATE SUFERI UN SOC PHIHOLOGIC..UN JUDECATOR DREPT ..STABIL ..REALIZEAZA CA ACEST BARBAT TINAR A FOST PUS IN SITUATIE NEDORITA..DE ACEEA PERSOANA...SI A INCERCAT SA SCAPE DE LOVITURA MENTALA PRIMITA CARE L-A FACUT INAPT SA IA ALTE DECIZII..ATACUL DE PANICA REZULTAT ,L-A FACUT INCONSTIENT...DA..DEUNAZI O FEMEIE S-A TEMUT DE UN CATEL MIC..PE STRADA...DE CE..ATACUL DE PANICA...BAIATUL TREBUIE ELIBERAT DIN AREST IMEDIAT,TREBUIE SA PRIMEASCA TRATAMENT URGENT...ACEASTA O TRANSMIT REDACTIEI SI IMPLICIT AUTORITATILOR COMPETENTE ...IA INCERCATI DUMNEVOASTRA ACEST EXERCITIU MENTAL..CUM VEI REZISTA CIND CINEVA INTRA CU MASINA IN FATA TA..REACTIILE DUMNEAVOASTRA MENTALE .PSHIHOLOGE...UNII DAU CU PIETRE IMEDIAT..DAR NU STIU CE PANICA..TRAUMATISM MENTAL.PHIHOLOGIC PROAVOACA ACCIDENTELE...CHIAR CELE MAI PUTIN GRAVE..DA..UNEORI ITI POTI PIERDE ECHILIBRUL PSIHOLOGIC...CINE A AVUT ACCIDENT AUTO POATE CONFIRMA STAREA..NERVOZITATEA...EMOTIILE NECONTROLABILE CAUZATE DE ACCIDENTE...
Scapa cu basma curata,nici nu se pune problema!! :)
Substanțe în sânge? Comportament imprevizibil? Fugă de la locul faptei? Nu ți se pare suficient?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.