Alte știri din fotbal
Noua schimbare de la FCSB stârnește critici: „Un risc foarte mare”
0
Gigi Becali, criticat în direct pentru ultima decizie de la FCSB: „Mi se pare disperare”
3
Olimpiu Moruțan, lăudat în direct de un fost stelist că a semnat cu Rapid: „Cea mai bună alegere”
0
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
4
Știri din fotbal internațional
Meci de infarct pentru Cosmin Contra în Qatar: 28 de penalty-uri!
0
Învins la limită de Benzema și Kante, Marius Șumudică nu-și pierde speranța: „Vom lupta până în ultimul moment”
0
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
2
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
HAHAHAHAHAAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAH Ireal cum ii chinuie bietul subinginer pe postaceii lui cu template-ul asta :)) Ma baiete, la Rapid avem trecerea activitatii de pe o societate pe alta in urma falimentului vechii societati. La fcsb avem trecere a activitatii de pe ONG-ul AFC pe firma fcsb in urma unei decizii a actionarilor de la AFC. DIFERENTA ESENTIALA e ca la Rapid se cumpara activele necorporale (marca/nume/culori/palmares) ale vechii societati la licitatie legal organizata de statul roman IN TIMP CE la fcsb nu s-au putut trece aceste active necorporale de pe AFC pe firma fcsb pentru ca erau doar imprmutate :)) Stai jos, nota 1 :))
Adriane, nu compara Steaua cu Rapid...voi sunteti o echipa infiintata in 2017, vechea societate a intrat in faliment. Faptul ca voi spuneti ca sunteti vechiul Rapid e doar o gluma, nu sunteti si nu veti fi vreodata vechiul Rapid.... Cat despre ce tot aberezi despre situatia de la Steaua mai bine te-ai abtine, vad ca esti peste tot si comentezi la fiecare postare legata de Steaua (ca e FCSB sau CSA STEAUA) doar ca sa alimentezi si mai mult aceasta disputa.
Iar tu și alte câteva mii de frustrații sunteți proștii planetei. CSA Steaua # Steaua.
FCSB e Steaua prostilor nimic mai mult !!
Tu gândești când scrii ceva? De cupa României ai auzit? Te-ai uitat pe ce loc se află FCSB în momentul ăsta în Superligă?
Revenind la oile noastre, asta e de fapt problema. Ca oameni ca Gradinescu, oameni care activau in domeniu si in 1997-2003 si CARE STIU FOARTE BINE CA NU S-A VANDUT STEAUA continua sa prezinte lucrurile in spatiul public ca si cum ar fi ceva incert, "nu se stie", "sa arate actele MApN" etc etc. ACTUL CONSTITUTIV AL AFC STEAUA A FOST LA AFC STEAUA, EVIDENT. Si acum e la becali. Daca nu e la becali sa-l dea in judecata pe Paunescu ca nu i l-a dat cand a preluat ONG-ul de la el. Ce-o fi asa de greu? :)) ZI GRADINESCULE!
Ce comentarii infantile la varsta ta...
CSA Steaua și FCSB nu pot juca un meci, pentru ca CSA Steaua este o echipa din Divizia B, unde va rămâne pe veci.
Daca maine o instanta iti spune ca tu nu esti de fapt cine esti, inseamna ca are dreptate? O crezi brusc? Serios? Sunteti incredibili cei ce il criticati pe Gradinescu pentru treaba asta.Sa stii ca justitia nu e infailibila, nicaieri, mai ales la noi, iar in cazul asta a fost profund influentata de interesele statului, sau mai bine zis de interesele Ministerului Apararii Nationale. Ce rezultat ai fi vrut sa aiba in justitie, cata vreme justitia este subordonata Statului iar noua Steaua trebuia sa fie echipa Statului? Manastire intr-un picior ghici ciuperca ce-i...Din fericire mai sunt si oameni care gandesc cu creierul lor (cum este Gradinescu) si nu se lasa manipulati, nu pleaca dupa fentă ca sa ma exprim in termeni fotbalistici. Eu nu imi amintesc ca Steaua sa fi retrogradat deci nu are cum sa fie in B. De asemenea nu imi amibtesc sa fi existat doua Stele in paralel in A, era una singura, iar din 98 incoace , sau 99, era patronata de Becali. Asa ca despre ce vorbim? De sport dau de gaselnite juridice si de decizii luate in functie de interesul statului roman?
Degeaba le spui,astia striga Csa,nu Steaua!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.