Alte știri din fotbal
Liceenii de azi, ultrașii de mâine » Cum a fost la turneul jucat sub privirile lui Hanca și Marica, cu 2.500 de oameni în Polivalentă. Minori vulgari: „Pi***lor!”, „Sifoanelor!”, „Sunteți de că**t”
0
Primăria alocă bani de la buget pentru reparații la Arena Națională » Suma oferită în 2026: „S-a degradat”
0
Steaua, amenzi imense pentru ultimele două deplasări!
0
O altă țară i-a plătit pensia lui Ioan Andone: „Ăștia erau banii. Nu înțelegeam de ce și am întrebat”
1
Știri din fotbal internațional
Manchester United i-a prelungit contractul jucătorului pe care Ruben Amorim nu îl mai dorea la echipă
0
Vești bune pentru Atletico: Julian Alvarez, apt pentru returul cu Arsenal
0
Marius Niculae, martor la meciul dramatic din Portugalia! Echipa „și-a luat adio” de la titlu după golurile din 90+2 și 90+4
0
Oficialul Federației din Egipt dă din casă: „Cred că Salah va anunța...”
0
Lifestyle
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
1
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
6
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Criza politică se extinde în teritoriu: la Iași, liberalii vor să rupă ...
Libertatea
Germania, amenințată de Trump cu retragerea trupelor americane: „Urmează ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
Daca fcsb este continuatoarea Stelei, asa cum sustii, atunci echipa asta, aka fcsb, este anomalie bolsevica. Ea a fost infiintata sub presiunea tancurilor sovietice ( expresii reluate din vocabularul vostru ), nicidecum CSA. Aceasta a luat fiinta cel mult sub presiunea tancurilor NATO
Omagii, Marius! La Multi Ani! Indiferent cu ce echipa ai tine, daca ai, acolo, un bacalaureat la un liceu macar bunicel, adica ceva educatie, si 2-3 valori, cum ar fi impartialitatea, onestitatea (astea ar trebui sa vina din familie), trebuie sa fii de acord ca NUMAI MAREA PERFORMANTA CONTEAZA IN IERARHII. Asadar, da, exista o singura echipa de exceptie, poti sa-i zici si "de Aur", daca tii mortis, in istoria fotbalului din Romania si aceea e cea care A CASTIGAT CEVA, Steaua Bucuresti, formula 1986. IN NICIO TARA CIVILIZATA, O ECHIPA CARE NU A CASTIGAT NIMIC NU E NICI DE AUR, NICI DE REFERINTA, NICI DE VREUN ALT FEL. Doar acilea, la manelisti. Apropos si ***, OMG, gen, like, ce aia "Teezer" bre, ceva cu tricouri? A? E de la Ogararu sau de la mata', dl. Margarit? Oricum, tare. Cool, gen.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La multi ani Lacatus ! Un mare jucator de fotbal al Romaniei, cu o cariera interna si internationala fulminanta, din care punem la loc de cinste castigarea Cupei Campionilor Europeni in fata unui colos al fotbalului european FC Barcelona in fieful sau in Spania la Sevilla, Lacatus fiind primul jucator al Stelei care zguduia transversala si inscria pentru 1-0, in poarta regretatului portar spaniol Urruti Goicchea.Inca o data, La multi ani Lacatus !
La multi ani Marius ! Te asteptam cu toti sterlistii adevarati , pe Arena Nationala , dupa meciul cu Craiova sa sarbatorim inca un titlu pentru STEAUA !
O aniversare trista, dureroasa! E f greu sa vezi un fost idol stelist, o fosta glorie și legenda a Stelei, devenit din ura, frustrare, foame, nesimțire, un simplu sectant cazarmist care se dezice de echipa la care a jucat, pe care a antrenat-o și la care a fost președinte, ia in bășcălie fanii care l-au adorat, doar pentru a fi trecut in statul de plata și la popota anomaliei bolșevice CSA! In plus, tot din lăcomie și răutate, a acceptat sa fie și trompeta darapanaturii digiste, care are ca principal obiectiv discursul anti Steaua și guduratul pe lângă ***! Trista, dureroasa aniversare pt steliști sa vadă decadenta, degradarea umană, a fostului lor idol La mulți ani fostului număr 7 de legenda și nimic pt actualul număr anonim din statul de plata al UM02301 și UM digi!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La litera "C" ar fi mers foarte bine si cotonogar.
La multi ani! Pentru tot ce am admirat la tine ca fotbalist si antrenor pana "nu ai tradat" iti multumesc.
Felicitari pentru realizarile avute la Fc Fcsb pe vremea cand se numea Fc Steaua Bucuresti!
La multi ani fostei legende steliste.....era nevoie de un minim de caracter ca sa-l pretuim si astazi!
Nu stiu fecesebistii astia pe stil nou cine a fost Lacatus.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.