Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
***, ACEASTA ESTE MAREA PROPAGANDA IN TOATE CELE!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu cred că nici nu ar trebui să fii aici))) deci nu ești capabil să dai un răspuns referitor la faptul ca este bine sau nu ca Ucraina DISTRUGE DELTA DUNĂRII încălcând toate tratatele internaționale. În cazul lor sper ca Putin să facă dreptate, iar în cazul tău sunt sigur ca Pfizer va face dreptate.)
Aia poate fi considerata "tentativa" de lovitura de stat, nu mitingul de la Chișinău, unde 5000 de oameni majoritatea bătrâni și femei își strigau sărăcia în strada.
Acolo au lucrat ambasadele, oamenii lui Coldea, nultinaționalele, ONG-urile sugativă și prostălăii #rezist. Ăia au fost figuranți gratis, prostia și răutatea fiindu-le suficientă.
N-ar fi trebuit nici macar sa te bag in seama. E clar ca-i o intrebare prin care doreai si doresti sa manipulezi. Asa ca nu marsez la mizerii de acest gen.
Mai mult decât la 10 august??)))))))
Dacă era o situație nedorită de ambele părți, era bine. Tot nu ai dat un răspuns)). E bine ce fac ucrainienii sau nu?
POSTACULE TRADATOR DE NEAM, CAND S-A INFIINTAT RAPIDUL RAMANIA MARE ERA PRACTIC IN STARE DE CONFLICT NEDECLARAT CU URSS, ADICA EXISTAU CIOCNIRI ARMATE PE GRANITA. In 1924 URSS a organizat rebeliunea de la Tatarbunar, in Bugeac. Numai un tradator ca tine ar putea sustine ca putea URSS (prin COMINTERN sau oricine altcineva) sa infiinteze echipe in ROmania, incercasera sa infiinteze PCR si fusese scos instantaneu in afara legii. De-aia te dispretuim toti ma, pentru ca esti un tonomat tradator care pentru cativa firfirei postaceste orice neadevar, orice ticalosie.
Nu-i momentul sa discutam despre o situatie pe care nu si-o doresc niciuna dintre parti.
Termina ma cu tacticile de 2 lei, canalul Bastroe NU E WHATTABOUTISM pentru ca incidentul a fost generat DE UCRAINIENI, FIX IN TIMP CE SUNT INVADATI DE RUSIA. Asta ne arata limpede cum vad ei relatiile cu noi PE TERMEN LUNG, daca reusesc sa respinga Rusia etc. La fel situatia cu preotii romani din Bucovina luati la perchezitii de SBU-ul ucrainian, la fel cu legea aia a minoritatilor etc. A, daca vine maine Zelenski si spune "l-am prins pe agentul rus de la ministerul economiei care a dat dispozitie sa se draghze, ne cerem scuze, nu mai facem" samd E CU TOTUL ALTCEVA. Care crezi ca sunt sansele sa se intample asta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.