Alte știri din fotbal
A rezolvat FCSB regula U21? Fotbalistul revine și a primit votul de încredere: „Dezinvoltură incredibilă. E numărul unu”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
39
Chiar e atmosferă de titlu! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei + clujenii, nevoiți să schimbe planul
0
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
2
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga!
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Doamne, in ce hal a juns gsp! auzi, lectii de nutritie de la amarita asta! alcoolismul e asimilat cancerului??? dar narcomania?
O fi găsit și ea vreun morcov.
Mi.a placut articolul. Descrie bine persoana. Il mosteneste pe tacsu. In rest, e simpatica. Bravo ei. Ps. Am sters ce vroiam sa scriu initzial. Lol.
Sa fii sanatos. Pana vineri. Dupa aia sa nu te mai faci bine.
sa-ti dea d-zeu atati ani cate randuri am citit eu din acest articol !!
1. Nu te-a bagat nimeni in seama ***. De ce te bagi singur? 2. E la marketing nu la it. Asta era discutia. Nu cum a promovat. Soarece frustrat
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca asta e ‘valoarea’ femeii, evaluata de nea gigi. oricum traieste cu amenintarea revenirii cancerului in fiecare zi. fa un sondaj prin romania: cati ar fi dispusi sa faca cancer, sa se vindece si sa primeasca apoi o renta lunara de 4’000 de euro?
A schimbat dieta,acum freaca patrunjelul.
Nu ajunge ca ne-ati intoxicat deja, acum reciclati articolul anterior, fara nicio legatura cu sportul. PS Cancerul nu se vindeca decat uneori, in stadiul incipient, nu induceti lumea in eroare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.