Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Scor umilitor pentru Steaua, după 35 de minute! Clasament în timp real
4
Știri din fotbal internațional
Vedeta care împarte vestiarul cu Horațiu Moldovan a văzut primul cartonaș roșu abia la 40 de ani » Este dublu campion european
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, iar doi joacă la Galatasaray și la Fenerbahce
0
Au publicat sumele: câți bani câștigă analiștii TV din emisiunile sportive
0
Inter - Como, în etapa #14 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Cesc Fabregas
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
"Bunesa" din Urlați :) azi cu mititei, mâine cu cârnați.
Câtă pâine vând ăștia la Craiova, vere?
Huo!
Kubanezule,las-o asa,de data asta Ligia are perfecta dreptate,se pare ca tu nu vrei sa intelegi,desi faci mereu apel la obiectivitate si corectitudine!In caz ca nu te-ai lamurit,nicio problema,au grija mititeii singuri sa isi dea in stamba si sa demonstreze ce fel de persoane sunt cu adevarat,vezi mai nou si pe plan sportiv telenovela Vasilica si antrenorii principali,soldata in primul episod cu o halucinanta infrangere in fata unor electricieni si bucatari de prin Germania!
Esti geloasa Ligio!
Andra Mocanu...
e "DECIT" ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Huo!
Ok, dar ce rost au *** astea intr-un ziar de sport ?....Imi spuneti si mie , va rog, ce achizitzii a facut Petrolu' ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E clar ca Urlatoarea iubeste banii la nebunie! )))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.