Alte știri din fotbal
Duel spectaculos între Voluntari și Oțelul » Cum arată clasamentul din Superliga
1
U Cluj - Petrolul » Echipele de start
0
Întăriri pentru Adrian Mihalcea, înainte de FCSB: „Bine ai venit!”
0
Sicriul cu trupul neînsuflețit al lui Nae Ungureanu, depus la stadionul „Ion Oblemenco”. Mesajul sfâșietor care îi întâmpină pe fani
0
Știri din fotbal internațional
Here we go: Rafael Leao, adio Milan! » A ales salariul mai mare + Cât costă transferul extremei portugheze
0
Fiorentina - Frosinone: decizia luată în cazul lui Bîrligea
0
Antrenorul beat a provocat moartea unui tânăr fotbalist
0
Incredibil: „centralul” de la Erevan le-a prezentat scuze oltenilor, după eliminare! „Îmi pare rău că n-am dat fault”
6
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
7
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Cum arată Tunelul Momaia de 1.350 de metri înainte de inaugurare: Secțiunea ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cele mai importante schimbări care-i așteaptă pe elevi în acest an școlar: ...
Libertatea
Asteptati putin si nu va bucurati !! Mai trec 2-3 luni si vor aparea poze cu iubitul care va fi caracterizat dept unic, de neegalat, bogat si incredibil de destept !! Cunoastem deja filmul asta, iar site-ul vostru va fi primul care nu va rata ocazia sa ne “invadeze” cu tot felul de poze si declaratii bombastice !! Tot inainte !! Apropo….oare cat o costa pe Prodanca toate aceste articole ??
Iar ați ieșit cu *** planetei, la expoziție?? Poate găsiți alte știri mai interesante, decât să prezentați aproape zilnic, această nulitate.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Parca sintem blestemati sa nu scapam de epava asta
Doamna Cuțit lovește din nou. Dece nu îți vezi tu de viață și de copii?
Terminati cu pozele in care apare retusata baba asta… minte poporul cu televizorul sau mai bine zis retusatorul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.