Alte știri din fotbal
9 zile negre! Umilită și de CFR Cluj, FCSB și-a nenorocit obiectivele în primele 3 meciuri oficiale din 2026!
84
Nu s-a mai cenzurat! Cum a fost surprins Daniel Pancu, imediat după golul 4 din FCSB - CFR
0
Imaginea deznădejdii! Ce făcea Mihai Stoica la 3-1 pentru CFR Cluj
19
Cum a întors-o CFR Cluj pe FCSB: „scărița” care a amuțit Arena Națională
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Familie de cocalari.
*** iubești doar măreția și bani în rest ești doar un produs fals al capitalismului din România.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și-a luat asta mașina de 500000 de euro, la fel cum a pariat pe Hamilton 500000 de dolari!
Trebuie si ea sa ne arate cat de fericita este, cand in realitate a primit lovitura vietii ei !! Soarele ei, minunatul ei sot, Dumnezeul fotbalului din Germania s-a saturat de fițele ei si i-a dat cu flit, preferand o fata mai tanara in locul unei sotii de aproape 50 de ani !!
uite mai Laurentiule,ce masina misto are baba Ana. fraiere ce esti :)))))))
Va trimite poze și va cere sa le publicați? Sau aveți un trimis special care o urmărește pe femeia palmier?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Amanta..o saptamana, 2...***..nu ani!!!!divorteaza!!!!si ramai cu cine vrei!!!!si Corina!!!halal femeie...cu un barbat casatorit!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ba fraiere , numai daca esti casatorit poti sa ai amanta...hahaha.. daca esti necasatorit se numeste altfel..haha
El trebuia mai intai sa divorteze!!nu in timpul casatoriei sa aiba amante!!!rusine voua ca judecati Prodan!!!!sa va intample voua asa..partenerul/a sa aiba amant/a...dupa vedem..ce mai judecati+!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.