Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
0
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
3
Știri din fotbal internațional
Scandal în Liga Campionilor Africii! Echipa lui Reghecampf a pierdut în sferturi, dar cere calificarea la „masa verde”
0
Gennaro Gattuso nu a plecat după fenta bosniacilor: „Este un mare jucător de poker și eu îl apreciez, dar...”
0
Isterie la Zenica: bosniacii vor avea un fan celebru! » „Vrea să fie martorul unui eveniment istoric în Balcani”
0
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Sarmanii paparazzi , sa nu-si ia vreun curona virus ))).
Pei crezi ca ăștia cu Peștele au?
Mda, Tolontan a scos rubrica fata de la pagina 5 din Libertatea si a mutat-o in GSP mai nou...
Comentariu incadrat la '' strugurii sunt acrii '' si ''mai catolic decat Papa'' !!! .
Sunteti penibili ca de obicei!!! Asta ii ziar de sport mai imbecililor,voi habar nu aveti cine e iubitul fetei!!! Aveati sansa sa faceti o stire de semisport macar.baiatul e Daniele Scardina cel mai cunocut boxer italian al momentului.cu placere amatorilor!!!
Superba :)))
E vina voastră!! :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vrem și noi, și consider că avem dreptul pe izolare! :))
Diletta "Fuori le t___e" Leotta ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.