Alte știri din fotbal
Asta este surpriza promisă de Nuno Campos? Andrei Nicolescu a făcut anunțul: „Sâmbăta viitoare”
0
Din Olanda, MM Stoica pariază pe un jucător de la FCSB: „De departe numărul 1! A realizat că viața trebuie luată în serios”
0
FCSB a programat un amical cu echipa lui Cosmin Olăroiu!
0
Dinamo și-a cedat fotbalistul în Superliga: „Mult succes!”
0
Știri din fotbal internațional
Australia - Egipt, în șaisprezecimile de la Campionatul Mondial » Start de partidă
1
Alegere neașteptată! Cine îl va antrena pe Cristiano Ronaldo la Al Nassr
0
Zlatan Ibrahimovic, după Portugalia - Croația: „A fost un furt direct!” + Atac la Cristiano Ronaldo
0
Nathan Ake a plecat de la Manchester City și a fost prezentat la noua echipă!
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
PNL anunță că e gata să voteze un guvern minoritar PSD cu Grindeanu ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si hainele cu care am condus-o pe bunica erau mai faine:))))) ce tre' sa o doara ca nu exista destule operatii pe lume ca sa arate si ea bine macar o data. sper sa nu fie suparata pe oglinda - ca aia arata realitatea cruda
Dragane, până și pseudo-naivite-ul tău de Dorobantsi este fortat. Thirty-love, cum ar zice Nasty.
voi transmite doleanta ta celor care pot face ceva in directia asta - ma tem insa, vardo-militianule, ca nu tu iti stabilesti tratamentul!
Honey, eforturile tale merită medicamentație mai bună.
aseara, am rugat un prieten psihiatru sa citeasca cele 9 comentarii scrise despre Simona Halep si sa-mi spuna parerea lui! a fost destul de evaziv, m-a intrebat de ce-mi pierd vremea cu niste complexati cu tastatura si, in final, mi-a spus ca singurul care stie ce spune si de ce spune, dintre voi, e ioni45! dupa parerea lui, textul scris de ioni e un text elaborat, scris de un om obisnuit cu cuvintele! l-am intrebat daca basten e clona unui redactor gsp! a ris in hohote si mi-a spus: nu, pina si ultimul venit in redactia aia are discernamint! p.s. te tin la curent cu evolutia cazurilor voastre! desi prietenul meu e convins ca sinteti nesemnificativi- inclusiv, in asta- l-am convins sa faca un efort si sa va mai citeasca (macar) citeva zile!
Haide sa nu ne luam de hainele domnisoarei Halep ci sa “admiram” articolul “mirific” pe care doamna/domnisoara Parvu il produce aici, la gsp! La o astfel de “opera” paleste de invidie si mai cunoscuta colega a domniei sale, Anda, sau Andra!:)) Penibil, de-a dreptul penibil!
Poate încearcă fata să-și vîndă cartea de bucate armânești. Știi cum e. Trebuie să empatizezi cu rumunii.
Nu cred ca duce lipsa de bani ca sa se imbrace cu ceva gust. Nu stiu pentru ce a optat sua nu, dar cred ca ar trebui sa opteze pentru o pauza de la a iesi in presa.
Dopata mai merge si ea pe unde apuca in afara de tiriac nimeni no mai baga in seama la fel si pe pruncu tati un jucator pierdut care e pupat in cur de presa si de taicaso pacat ca presa iti pierde timpu scriind de ea si de pruncu tati de care rangers nu stie cum sa scape
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.