Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea a plecat în Italia! Declarații în lacrimi: „Sper să nu fi dezamăgit pe nimeni”
0
Cristi Pulhac este convins: „Este candidată la titlu în acest sezon”
0
După transferul lui Bîrligea, Frosinone își poate ceda un jucător în Superliga
0
Gigi Becali face schimbări la FCSB » Trei titulari noi: „Pe el îl mai așteptăm, dar nu mult”
4
Știri din fotbal internațional
Scoțienii au explodat, după colapsul istoric al lui Celtic: „Penibil, jalnic, uluitor! 96% șanse de calificare? 100% umilință!”
0
L-au ofertat pe Pep Guardiola înaintea lui Xavi: „Am fost a treia variantă?”
0
Încă 3 echipe calificate în Liga Campionilor » REMONTADA incredibilă în Austria, după 0-3 în tur + NU vom avea meciuri din UCL la București
3
Enervați de Istvan Kovacs, după eliminarea din Liga Campionilor: „Nu merita”
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Decizia luată după ultima încercare a lui Nicușor Dan de a debloca legea ...
Libertatea
Mitul chinezilor rapizi și harnici, spulberat în România. Întârzieri majore ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
Este jenant acest articol.ce căutați cu picioarele în viața pers.a acestei fete.mare rușine pentru cine a publicat acest articol.murdar și neadevărat.oare pentru voi nu exista legi?încă o dată MARE RUSINE.
Este jenant acest articol.ce căutați cu picioarele în viața pers.a acestei fete.mare rușine pentru cine a publicat acest articol.murdar și neadevărat.oare pentru voi nu exista legi?încă o dată MARE RUSINE.
… si adanc…
Adevărat ziarist. O știre veche fără nici o relevanță acum în prag de sărbători. Adi e în doliu iar femeia are familia ei. Rușine
Din ciclul fotbalistii si "vedetele" TV. Stiri de sport de mare interes...
Dadea 15 000 $ ca sa faca o straina cum a spus el despre procedeul ala cinci contra unu'))) il sugruma pe Mutu cu alte cuvinte
Pe cine, dracu, Doamne iartă, mai interesează cine ce a făcut?accum o sută de ani? E de trecut frate, a fost...fuse și se duse....ce articol e ăsta doar pentru a crea conflicte artificiale în familiile celor doi....????Laso-n fasole frate!!!! Nici nu îmi pasă !!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oare cum o fi sa vezi in presa c-ai "trecut" pe la unul si pe la altul ? Sau ce stim noi, viata de "vedeta" autohtona......din televizor,in cearceaf.....
Chestia nu e cat platea ci ce vorbeau.
Sa fie bucuroasa ca a scapat de briliant.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.