Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Bărbații chiar fac pasiuni pentru femeile cumsecade. În ceea ce te privește poți sta liniștită. Nu te paște nici un pericol. Doar zic.
La prima vedere duduia pare a avea un potențial serios
Iuliana Pepene are pepeni faini.
Inainte de toate, pana si un incepator stie digitatia unui pian! Plus acel pahar … Poza de impachetat peste. Afirmatiile doamnei insa Sunt savuroase demne de o Joitica a zilelor noastre.
Mda, deci îi plac mașinile puternice, cocalarii neatrași de femei ok, ci de ***, și pozează zilnic mai mult dezbrăcată decât îmbrăcată. Plus mesaje care par inteligente, dar numai pentru cititorii de *** cu școala vieții în locul celei reale. Concluzia? Perfectă pentru un fotbaliator gen Dodel, Mirel, Adel sau alții de genul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum de ce? Ca sa ai cu ce sa te lauzi in cluburile de fitze din Mamaia, ca Giani Kirita, de exemplu. Unii barbati colectioneaza cutii de bere, altii props din Star Trek, altii tin evidenta la cate femei le-au trecut prin pat, eu socotesc cate urechi am in portbagaj. Ups...
Ce pozitie are! Arata ca si cum ar fi paralizat la atingerea clapelor alea...
Va contrazic domnisoara, niciun barbat nu face pasiune pentru femei ca dumneata. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Zisa asta cu nici un barbat nu face pasiuni pentru femei cumsecade e a Ilenei Vulpescu. Dupa cuvantul barbat lipseste probabil sintagma "la moda". De ce ai face o pasiune pentru o ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Articol de gesepe ca sa nu scrie andra mocanu:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.