Alte știri din fotbal
Sepsi, încă un transfer! » A 4-a achiziție, după promovare: fundaș de 700.000 de euro
0
Au plecat în Croația și vor să fie revelația din Superligă! Voluntari i-a spus „nu” FCSB-ului
0
FCSB nu-i mai tolerează salariul imens: pleacă?!
0
Rapidistul a renunțat la vacanță și anunță: „Merită efortul! Asta îmi doresc”
0
Știri din fotbal internațional
Pierdere grea pentru nemți! Schlotterbeck, Mondial încheiat
0
Edward Iordănescu îi pune în așteptare pe greci!
0
Franța - Irak, în grupa I de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion, ultimatum pentru Adrian Veștea: „Te așteptăm până la 20.00 ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Evaluarea Națională 2026 la Română. Servere blocate, haos în școli: „Te las ...
Libertatea
Procentual o sa stam mai rau ca Spania in final. Asta in mare masura pentru ca *** Orban a fost preocupat de el si de cifrele PNL, in loc sa pregateasca tara pentru ce era clar ca se intampla. La fel de hoti si incompetenti ca cei de la ciuma rosie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca era Veorica,acum erai mort !
În SUA nu vine niciun tsunami, a zis trump că e propagandă socialistă și că trece repede.
Deocamdată lucrurile sunt tot mai clare, 99% dintre cei decedați sunt fie in vârsta fie au comorbitati, sau ambele! Desigur, mai sunt și excepții, însă chiar și acolo, dacă s-ar face o investigație extrem de amănunțită cred ca vom consta diverse alte deficiente care au dus in final la deces. De asemenea “simpla gripa”, care de “simpla” ce e omoară anual la nivel global peste juma de milion de oameni nu pare sa primească respectul cuvenit. Dacă fiecare victima decedata cu gripa ar primi acoperirea media a celor cu CoViD de la primul strănut auzit in Noiembrie ar trebui sa ne baricadam in case pana când da caldura, prin Mai. Astăzi însă am ajuns ca dacă da mașina peste tine și se întâmpla sa ai și CoViD ești raportat ca victima a pandemiei ... Urmează tsunami la NY!? Pai da, pt ca se fac testări, dar ca și la gripa se va ajunge ca minim 70% din populație sa fie expusă, însă asta nu însemna ca și mor. De ce însă in final e mai mortala decât gripa!? Pt ca s-a instalat paranoia in mase, la primul semn pacientul e băgat in spital iar personalul medial trimis acasă, așa se face ca sistemul medial e supraaglomerat aiurea iar personalul medicla diluat. In caz de “simpla gripa”: Ești băgat in spital la primul strănut!? Evident nu! E trimis acasă la izolare doctorul care tușește!? Nu! ............. Adevaratul tsunami care va lovi însă NY abia urmează! Comform unor estimări șomajul in US poate ajunge la 29% (47 milioane). Și jumate și tot e enorm! De România ce sa mai spunem!? :-(
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.