Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
0
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în meciul decisiv pentru calificarea în optimi
0
Au comis-o! Gafă în Italia, înainte de Dortmund - Inter » Cum l-au numit pe Istvan Kovacs
0
Miză mare pentru Cristi Chivu la Dortmund! » Câți bani ar putea câștiga Inter dacă se califică direct în „optimi”
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
si pe gheneraleasa Lipa pe cand ?????Aia cel putin are fizic , nu ca musca asta !!!!!
Stai sa vezi când iese oprița cu trupa pe strazi :)
Da ma, iti plac alea multe, balșoi.
daca erai calificata la J.O. nu era nevoie...deci la munca
Domnișoara asta botoxată încasează în fiecare lună bani pentru această activitate. Ea este subofițer MI care practică și gimnastica! Probabil că era director de departament, ceva greu ca funcție... doar la nevoie fac serviciul pentru care sunt plătiți din banii noștri, lunar! Circăreală de ziar, gsp!
Sa nu uiti sa stai in casa cand trebuie sa stai in casa,sa dai actele politiei cand ti se cer,sa ai declaratie atunci cand iesi din casa,sa respecti izolarea cand este cazul,crezi ca in Italia,Spania sau America daca un politist iti cere actele iar tu nu vrei sa le dai,isi cere scuze si te lasa sa pleci,este?Tu nu intelegi ceva,este stare de urgenta,trebuie sa respecti niste reguli,fara talente gen "epur sau mel".Nu crezi ca ne-am saturat toti de talentele "valorilor"?
Deci, sa intelegem 2 lucruri: Dinamo, ca si Steaua au ramas cluburi departamentale. Iar al doilea lucru, doar asta inseamna sa fii politist? Sau militian! Sa-ti pui uniforma si .... gata? Nu mai trebuie sa faci nimic!? Asteptam ca Talpan si toata echipa Steaua sa-si puna uniforma si sa iasa in strada. Ca Becali si-a mai pus uniforma si a iesit din casa. Cu oile, ca era in uniforma de cioban, desi el nici cioban nu stie sa fie, jigneste ciobanii adevarati. Un impostor!
Da, e timpul ca si cei care stau degeaba pe statele de plata sa faca ceva. Mai ales in zile de criza.
E de mirare cand esti pus si la munca. Asa erau si inaunte de 89. Vad ca s-a revenit la incadrarea sportivilor pe diferite functii. Militarii normali se chinuie ani si ani sa prinda un post in Bucuresti. Asta e. A ajuns stire sa muncesti pentru ceea ce esti platit.
Oamenii corecți nu au de ce sa le fie teama...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.