Alte știri din fotbal
Vaișcovici, verdict în transferul „George Pușcaș la Dinamo”: „Mi-e teamă de un singur lucru”
0
Primul club care salută ideea cu 12 echipe în Superliga, lansată de Gino Iorgulescu: „Are viață, bravo! Interesant, un sâmbure de adevăr”
0
Farul și-a lansat programul de socios, Gică Popescu a dat detalii din spatele ușilor închise: „E pe biroul domnului Bolojan!”
0
„George Pușcaș, la un pas de Dinamo” » Expertul italian în mercato a făcut anunțul de ultimă oră!
4
Știri din fotbal internațional
Antrenorul celor de la AEK, despre triumful la ultima fază: „Victorie corectă”
0
Fostul antrenor al lui Rotaru, mai dur ca niciodată: „Ăla blochează un gol ca și făcut, iar noi le dăm cadou un penalty!”
0
Pus pe liber de Universitatea Craiova, după calificarea ratată dramatic! Și-a semnat sentința în dezastrul de la Atena
0
Gică Craioveanu: „Singura echipă căreia putea să i se întâmple asta este Craiova”. Ce are de reproșat
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Proiectul ultra-secret din China care ar putea schimba echilibrul puterii ...
Libertatea
Motivele pentru care unor bărbați nu le crește barba. 5 factori care ...
Adevărul
„Antrenorul Anului” Cristian Chivu are un 2025 trepidant la Inter: „Sunt ca ...
GSP SPECIAL
Un document oficial de la Moscova justifică o posibilă invazie a Rusiei în ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai nu vad decât steluțe. Ti-am zis sa nu mai bei după câine ca faci ham-ham.
pai te injur si te umilesc pe tine,asta se intampla acum:))
Nu mai bea apa din bolul câinelui ca uite ce pățești. :))))
atata timop cat castiga arges la TAs si voi va desfiintati,totul este perfect.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Numele de Superliga vine de la sponsorul principal, ați ghicit, Superbet. De la care mănâncă și gesepeul.
Ia repede un șervețel umed ca te-ai murdărit la guriță. :)))
Superliga asta e precum cafeaua de doi lei de la aparat pe care o beau unii doar ca sa fie văzuți de vecini
Postat de billwader pe 29 Mai 2023, 14:24 crede-ma ca stiu ce vorbesc. arges s-a pregatit pentru momentul asta inca de acum cateva luni cand a jucat un amical cu primul loc din liga a 2-a si le-a dat 3-0. aveati sanse daca jucati cu uta lui redmic,dar cu arges nu aveti nicio sansa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.