Alte știri din fotbal
Condițiile în care golgeterul Assad Al-Hamlawi pleacă de la Craiova
2
Mesaj direct pentru Dinamo: „Îl vreți pe Blănuță? Căutați-mă pe mine!”
4
CFR Cluj are nevoie urgentă de două milioane de euro » Ce riscă dacă nu plătește până miercuri
9
Trei goluri în Rapid - Slovan Liberec, ultimul „amical” din Austria
0
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
0
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Cristian Cârnu, influencerul anchetat pentru înșelarea urmăritorilor, prima ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
la cati pumni a luat are minte cat o gaina ca si cei care au votat
Amice.. Gramatica e grea. Dar măcar ești sincer. Tot e ceva.
Ghita nu e vimovat, saracu', la cati pumni a luat in cap. Vinovati sunt cei care l-au pus pe liste si cei care l-au votat...
Multi care comenteaza aici nu stiu legile din parlament si nici trecutul de activitate al fostilor parlamentari. Mi se pare o dovada de ipocrizie sa ceri discurs perfect de la un fost luptator K1. Bravo lui ca se implica si sunt sigur ca va face treaba buna. Va aduc aminte ca personaje foarte culte, ca Vadim Tudor, nu vorbeau in parlament un mandat intreg, pentru ca nu ii interesa. Cu toate astea, toti si-au luat banii si beneficiile. Sunt curios cati dintre voi, care ati comentat inainte, ati vorbit in fata a 1000 de oameni, 500, 100. In cel mai bun caz ati tinut un discurs despre Dinamo la o masa de 10 bautori de beri.
Ăsta când nu doarme omoară limba română. *** *** ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca„Justitia” ar fi fost a lui Dragnea,ar mai fi fost Dragnea la puscarie 3 ani si jumatate-regim sever-pentru un prejudiciu de cateva zeci de mii de lei(a aprobat ca doua salariate de la Consiliul judetean-unde el era presedinte-sa lucreze la sediul PSD Teleorman)?Iar in ce priveste imbogatirea peste noapte a atatora-nu numai a celor mentionati-raposatul Brukan ne lamurea ca„Europa”ne pusese in vedere ca nu „sta de vorba cu noi”daca nu vom„raporta”ca avem...„o suta de mii de milionari,in dolari”!Singura„dovada”ca avem si noi...„economie de piatza”!
N-are ce să învețe .E clar că îi lipsește baza , adică abecedarul .
Si lui basescu ce i-a pus in spate justitia lui dragnea bai desteptule? Asta inseamna ca este nevinovat? Si faptul ca europa negocia de pe pozitii de forta scuza furtul lui nastase, basescu sau dragnea?
Era in perioada cand Romania-obligata sa „negocieze”in genunchi- pentru a fi admisa in UE-era obligata sa isi instraineze averea nationala pana la niste termene impuse de „negociatorii”marilor puteri!Situatie in care„cumparatorii”ofereau preturi coloniale!Dar lui personal, „Justitia”lui Basescu nu a putut sa-i puna in spate decat„mostenirea matusei Tamara”!
L-a fix ai ales modelul de corectitudine numit nastase adrian. Fix pe cel mai corupt dintre pesedisti tai. Romania a inregistrat cele mai mari "tunuri" financiare chiar pe timpul domniei lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.