Alte știri din fotbal
Sergiu Hanca le înfinge cuțitul în rană: „De aceea e frumos fotbalul”
0
CCA, prima reacție după gafa lui Radu Petrescu de la Petrolul - FC Argeș: „Arbitrul va suporta măsurile”
0
Imagini incredibile! Dani Coman i-a ÎNTRERUPT brusc interviul: „Dă-i, bă, drumul la vestiar!”
2
Marius Avram, apel public pentru Vassaras: „E OBLIGATORIU! Nu am mai văzut așa ceva”
2
Știri din fotbal internațional
Rezerva Dennis Man, încă un gol pentru PSV, în ȘOCUL de la Volendam
2
Pep Guardiola reacționează după declarațiile controversate ale șefului de la United: „Avem o problemă”
0
Dorin Rotariu și Denis Radu, umiliți de Galatasaray în Turcia
0
Înainte de Inter - Juventus, Massimo Moratti a dat verdictul despre Cristi Chivu
0
La povești cu Sorin Frunză: ce nu știai despre Urziceni
FCSB, victorie clară la Galați
Chivu se distrează în Serie A
Lindsay Vonn, accidentare teribilă
Bergodi a sărit la bătaie
Sorana, campioană la Cluj
„Nestemata” de la FCSB
Încep JO de iarnă
Reprezentație alb-vișinie la Sibiu
Mesajul lui „Il Luce”
Lifestyle
Vedeta-model la Jocurile Olimpice a câștigat peste 20 de milioane de dolari, doar 1% din premii!
4
A reprezentat România la Jocurile Olimpice, iar acum este comentatoare la Milano-Cortina » Câștigă bani și din platformele pentru adulți
0
Bîrligea a ieșit aseară în fața locuinței și a scris două cuvinte mari pe zăpada de pe stradă
9
Stupoare la TV! A câștigat bronzul, apoi i-a lăsat mască pe spectatori: „Acum 3 luni am făcut cea mai mare greșeală din viața mea”
2
Nicușor Dan a semnat decretul de pensionare al judecătoarei Ionela Tudor, ...
Libertatea
„Nu mai e ca înainte”. Mărturiile românilor dintr-o țară europeană renumită ...
Adevărul
Incident grav în bazinul de la Brașov: „L-au lovit pe copil în apă cu ...
GSP SPECIAL
Ce nume vor avea magazinele Carrefour, după ce au fost cumpărate de frații ...
Libertatea
Și ce are statutul de anonim?! Eu de exemplu sunt anonim (adică nu se vorbește de mine la televizor), dar asta nu înseamnă că duc o viață nașpa. Tu ești vedetă? Dacă răspunsul e nu, te afectează cu ceva că nu ești?
Săracul Cristea :))))
Este multumita cu aceasta situatie drept “recompensa” ca a scos-o din anonimat !! Fara relatia cu Cristea in urma careia s-a nascut o fetita, precum si publicitatea care a urmat, domnisoara ar fi ramas o anonima din Iasi…nimic mai mult !!
pai asta a declarat femeia. ca adevarul este ca cristea nu are niciun venit si implicit nu are cum sa plateasca pensie alimentara este altceva.
Dacă i-ar fi cerut pensie alimentara (lucru firesc) ar fi ieșit circ. Însă au o relație foarte bună (!). Ce bazaconii mai puteți scrie..
De ce întotdeauna când apar știri despre "vedete" feminine, apar poze cu ele dezbrăcate? Asta spune totul despre ele. Când nu ai cu ce să ieși în evidență, nu îți rămâne decât să te dezbraci.
Asta e invatatura de minte pentru fetele care viseaza fotbalisti.Nici macar pensia alimentara???Halal barbat, ăsta e bărbat??? Trebuie sa iti asumi, ori el vai de capul lui.
se "modereaza " ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
intrebarea esentiala este,de unde face asta bani? ca scoala nu are,nu lucreaza nici ca bugetar nici la multinationala. deci de unde face banii aia multi? nici nu vreau sa ma gandesc:)))
cine mai e si asta? miss ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.