Alte știri din fotbal
Rapid - Dinamo, derby cu gândul la titlu » ECHIPELE DE START: titular în prmeieră pentru Kopic! Imagini cu tot ce mișcă în Giulești
18
Derapaje rasiste incalificabile și „bombe” la metrou » Ce-a făcut galeria lui Dinamo în drum spre Giulești
8
Oțelul - Csikszereda, în prima etapă din play-out » Gălățenii sunt făcuți KO! Încă un gol încasat
6
FC Argeș a stabilit suma de transfer a lui Mario Tudose
0
Știri din fotbal internațional
PSV - Nijmegen, în etapa 27 din Eredivisie » Dennis Man e titular
0
Thierry Henry, antrenament alături de iubita misterioasă » Fotografia care „a cucerit” internetul
0
Ce a spus antrenorul Atalantei, după scandalul iscat la partida cu Inter
0
Leverkusen - Bayern, o nebunie de meci! Două „roșii”, goluri anulate și multă tensiune
0
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cum a reacționat un profesor universitar când studenții săi nu au ...
Libertatea
Povestea româncei care testează limitele mecanicii cuantice la 1.400 de ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Cum arată în interior palatul lui Gradu Cârpaci, acuzat în Germania că a ...
Libertatea
Si asta e adevărat … :-))) Doar sa nu distrugă chiar tot pana atunci, pt ca văd ca nu mai au nicio limita! :-((((
Lasă să rămână împreună cu ceilalți ***, să-și rupă gâtul împreună la alegerile din 2024)))) vor ajunge istorie la fel ca USR)))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păcat de România (( au terminat tot din țara asta incompetenții în ultimii 33 de ani. Mor oameni nevinovați pe capete și hahalerele se gândesc la alegerile din 2024 ((((
"Sunt profund indurerat de indunerarea familiilor, prioritatea zero !!!..." deci nu exista nici o prioritate !!...asta a fost profesor ??
Fcsbistii: “Mulțumim Marcel Ciolacu ca ai adus normalitatea in România!” …. Intra-adevăr, România a revenit la normal, respect nea Marcel!
Firma aparține fiului primarului PSD din Caracal. “Respect nea Marcel! “ cum spun fcsbistii binefăcătorului lor, covrigarul din Buzău!
Prostia și România etalate-n Crevedia.
Acum aproape 8 ani Ponta Victor Viorel a avut bunul simț sa plece. Ciolacu Marcel va avea!? Sau nu au murit suficienți oameni!? Ciolacu la covrigărie!!!
Ciolacu face loby pentru clubul de fotbal al puscariasului spaguitor de autoritati nu are timp sa se ocupe de securitatea populatiei.
Asta e stire sportiva ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.