Alte știri din fotbal
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
3
Deschidere de scor în Concordia - Chindia » GOL dintr-un offside uriaș deschide scorul în singurul duel al zilei
0
Front comun în Superligă » Toate cluburile se alătură unei cauze importante: „Ne unim vocile pentru a transmite un mesaj clar”
0
Au pus gând rău liderului neînvins: „Cât să mai câștige și ei?” » Plus o promisiune: „Nimeni nu mai vorbește de bani!”
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » A ajuns și Donald Trump
1
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Amice, greșești grav și omiți niște amănunte.1- În Germania nu am văzut bombardieri pe stradă sau oriunde care să se bată cu poliția. 2-criminalitatea este în creștere oriunde în lume, iar Germania este o țară mare, cu mulți imigranți. Majoritatea infracțiunilor sunt săvârșite de imigranți. 3- despre mișcările" nazi", da ele există, dar este un răspuns la politica irationala dusă de guvernele germane în ultimii 15 ani.
Și atunci de ce te agiți ca un Pepsi?? Și eu sunt plecat de peste 20 de ani, și când vad articole cu ce se întâmplă în spitale, scoli etc, nici nu mă interesează
Poate ajunge juniorul prost și ignorant pe un “no flight list”. Un click într-un computer rezolvă asta - nu ar fi primul (cu gândire de criminal în serie), care să fie pedepsit de autorități pentru afirmații de genul acesta!
Canta la alta masa p(r)ostacel, aici s-a terminat maruntisul :))
nu mai vorbi, ma, de bach! nivelul tau e de tambalagiu, ca ala la care salivau bocciu si celalalt sef al vostru, francezu':) bine, tu imediat o sa apari sa spui ca-l ascultai pe hermann prey la bayreuth. hahaha!
ai dreptate, dar cei carora li te adresai nu pricep. cam asta incercam si eu sa le explic: nu trebuie sa fim niste umili (altfel vom fi tratat exact ca niste ***) si nici nu accept sa ne dea lectii niste tari precum germania, sua, franta etc. din nici un punct de vedere, fie el moralitate, coruptie, civilizatie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mă confunzi, prietene. Eu nu mai trăiesc în România de 20 de ani.
like!
Greșești grav. Israel conduce toată planeta. Cei care ne hotărăsc soarta,bolile,clima, etc sunt miliardari evrei care trăiesc în SUA.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.