Alte știri din fotbal
Florin Niță, prezent la antrenament la Concordia Chiajna
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui!”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Ei au băgat maneliștii pe sticla
sa fim corecti fata de noi insine si sa/i uram fostei d/nei mutu un bun venit si succes deplin in descoperirea de noi talente.e o adevarata doamna,care si/a crescut copilul ,probabil in spiritul dreptatii,fata de uriteniile oferite de acest CRAI de arges.aceasta doamna merita totrespectul nostru. va sarutmainile,doamna si sa fiti binecuvantata de d/zeu pentru cresterea copilului dvs. balaban gheorghe din barlad
Nu a fost niciodata altceva decat gunoi. Circ si gunoi, au contribuit si contribuie la lipsa culturii in Romania.
era prea bun Petre in acel juriu. Acum, cu Alexandra, s-au nivelat valorile..
Nea Balabane, asta in actorie n-o cunoaste nici mă-sa iar de crescut copilul, daca-l lasa pe drumuri nu-i mai pupai mainile, sigur a trimis craiul de Arges niscai gologani sa traiasca si sa creasca in belsug...mama si fiu.
Ce o recomanda pe asta sa fie in juriu?Care ,,experiente notabile in actorie''?Pariu ca nimeni nu stie ca este sau a fost actrita,nici macar ea.Incompetenta e mama romanilor.
Înainte de toate trebuie să fi om și un exemplu pentru copiii tai, nu crezi ? Ca fotbalist a avut multe probleme, un drogat si un don Juan.
O adevărată doamnă, iar el un derbedeu , în exemplu de incultura.
Pe cat esti de batran ,pe atat esti de scurt la minte ca sa nu zic altceva!! Pai uita-te sa vezi pe la ce echipe a jucat ''craiul'' si cate goluri a dat la viata lui.Esti la fel ca majoritatea celor care se dau destepti pe aici si nu numai...
domnule,dar oare nu era obligatia craiului de arges sa aiba grija de progenitura sa?in fond,e participant principal la plamadirea acestui copil,care,din auzite,se pare ca are o educatie cu totul si cu totul diferita dea tatalui sau.si atunci cum sa nu respect aceasta adevarata doamna ,care a stiut sa creasca un viitor om adevarat si sa/i dea povetele necesare in ale vietii.eu personal o felicit pe doamna in cauza si ii doresc n=tot binele din lume alatri de cei dragi.merita cu prisosinta repectul nostru.asa ca....... acelasi,B.G. din bd.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.