Alte știri din fotbal
Cine este femeia care l-a cumințit pe fostul atacant dinamovist și i-a spus „DA” în Bahamas! Urmează să devină părinți
0
Dan Șucu, dialog aprins în Giulești cu fostul lider al galeriei Rapidului » Varianta lui Gheorghe Răducanu: „Să fie clar!”
0
Fostul rapidist, lăudat pentru victoria obținută de U Cluj în Giulești: „A vrut să demonstreze că l-au pierdut ușor”
0
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
Bravo baieti.....ati mai primit ceva banuti pentru o ciorba !!
Invidiosilor...fata arata trăznet...e bună rău de tot...iar voi sunteți niște frustrați.
vai ca urata esti doamna
Încă nu ma pot opri din ras amintindu-mi ca asta s-a lăudat cu faptul ca unii au confundat-o cu o prostituată
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Reghe nu a putut ajunge din cauza meciului pe care l-a castigat".…...daca pierdea, ajungea
Sunt de acord cu ea, are cei mai buni antrenori - temutul Alexa (nu mai prinde nici liga 1), super selectionerul Contra (fost selectioner, actual somer) ca sa nu mai pomenim de un alt proiect al ei cu Selymes, un titan al bancii. Desigur, Reghe, castigator al multor meciuri si nici un titlu la arabi. Viitor antrenor la FCSB.
Sunt "cei mai buni" la nenorocit nationala.
Anamaria, sunt total de acord cu tine - esti "cea mai buna" exact in aceeasi masura in care nașul Contra este "cel mai bun".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.