Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
O sa joace societatea SC FC FCSB SA in Ghencea la fel de mult cum a facut-o in perioada 2014-2018, adica deloc!
foarte frumoase ,deosebite vor deveni in scurt timp , atunci sa vedem ce fotbal se etaleaza pe ele ...sper ca echipa ciobanului infractor dovedit sa joace in continuare la ...Filiasi sau efectiv sa dispara in mii de zari pentru ca mult rau a facut fotbalului si fair play-ului sportiv .
Vad ceva FC oițe pe aici, locul lor sigur e pe meleaguri becaliene , până se termină stadionul FC FCSB se desființează.
In CL și EL nu veți mai juca, eventual preliminarii. Și da, le veți juca pe un stadion, așa cere UEFA :-))) Altfel le puteați juca și pe terenul de antrenament din Berceni, cei 42 foști abonați putând vedea meciul din spatele gardului. Care stadion?! Pai unul aflat in administrarea cuiva care nu este in litigiu cu SC FC fcsb SA, deci varianta Steaua cade din start :-)))
Ai uitat sa spui "tic-tac". În rest, aceleași aberații din 2013. Voi tot în liga satelor, noi cu treaba în Europa și cu palmares :)))
Datà naibii locuinta asta facuta din banii nostri, ai tuturor! Vreau si eu vreo suta asa!:)))
Vezi-ti mà de FC Fara Palmares din groapa, lasa-ne pe noi in pace, ca stim sa ne purtam singuri de grija!:) Càinele moare de drum lung si p. de grija altuia!:)
Asa o sa facem! Multumim pentru idee. Dar de ce vorbesti prostii, dupa ce vor incasa cei 37 mil de la George Becali, Steaua Bucuresti va avea buget. Frumos ar fi sa se inaugureze stadiounul cu un meci contra lui Dinamo (inca nu stim care e cel adevarat, cel detinut de Negoita sau cel detinut de Badea, dar aici este alta discutie). Ambele echipe sa iti prezinte trofeele in fata suporterilor inainte de start.
Poti sa joci tu cu catalynn acolo ca um 02301 sigur nu are bani să-l închirieze. Ori voi doi, ori um 02301, același lucru
Ghencea se va inaugura cu un meci de vis: um 02301 - vis de bucuresti :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.