Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Unu' ca becali e multumit nu cand el este bogat ci doar cand el este bogat si ceilalti sunt saraci.
Nu te mai chinui să-i faci să înțeleagă, pentru ei gândește Digi 24 la sugestiile antenei 3))) ei oricum sunt din categoria celor 10% cât va lua Lasconi în turul doi))
Cel puțin eu nu am nik de.... detergent))) ești spumă la colțul gurii))) Turul doi înapoi!)>))) PS - te aștept să comentezi cu celălalt nik "Artur revine")))) în două săptămâni se organizează turul doi:D
Imi cer iertare, am văzut ca a-ti postat comentariul meu. Imi retrag cuvintele. Hai, Doamne ajuta. Nu uitați Călin Georgescu president. O sa fie bine.
Ba ***, am scris și eu un comentariu, de ce nu la-ti postat ba ***? Ba dacă sunteți ***. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca idee, comentariul asta l-am scris aseara ca raspuns la fake-newsul postat aici de unul din conturile care presteaza nonstop pentru becali de ani de zile. Individul sustinea, ati ghicit deja, ca Georgescu nu ar fi lucrat la ONU cu la un ONG samd (dezinformarea produsa de Cartianu). Intre timp vad ca a mai aparut unu' care presteaza pe alt template ceva mai "spalat", respectiv spune ca raportorii nu lucreaza la ONU, de fapt sunt angajati de tarile care ii trimit acolo etc :)) Stai si te crucesti, BABAIETI GEORGESCU A LUCRAT ACOLO DOI ANI, E PE SITE LA ONU SI IN ZIUA DE AZI, ATI MINTIT, ATI FOST PRINSI, DE-AIA OMUL E ACUM LA 50% IN SONDAJE PENTRU CA ATI BATUT CAMPII DE EL IN FEL SI CHIP. Si oamenii s-au prins :))
Corect..
Corect..
Nu-i bai nea Jiji, n-are CG nevoie de votul tau ca sa iasa presedinte, sunt destui oameni intregi la minte sa puna votul pe el. Asta in ciuda celor scrie de multe fapturi pe aici!
S-a constatat ca dintre toți candidații la președenția acestui„teritoriu-din flancul estic”-Calin Georgescu era de abia pe locul...4(patru) la numarul de utilizari al tik tok!Și oricum nici tik tok,nici„boții”(și alte invenții ale sinistrei propagande)nu au fost in cabina de vot!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.