Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi despre adversara din Norvegia pentru retur: „Poate câștiga campionatul în România”
0
Reacție virulentă după rușinea FCSB - Auda 2-3: „Labonne? Boutoutaou? La banii ăia se putea găsi ceva mai de calitate. Sunt subțiri”
2
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Echipele probabile + cotele
0
UTA - Oțelul deschide runda #2 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Oficial! Jurgen Klopp este noul selecționer al Germaniei: „Dacă cuiva nu-i pasă, nu-l pot ajuta”
0
Dublul campion cu FCSB a identificat punctul slab al celor de la Auda: „Acolo stau rău! Dacă vom fi atenți, cu siguranță vom înscrie la retur”
0
Ce avere a făcut Gianni Infantino în 10 ani la președinția FIFA! » Răzvan Burleanu și ceilalți 36 de membri ai Consiliului au împărțit anul trecut 11 milioane de euro
0
Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei nu e de acord cu criticile lui Becali: „El ce vină are?”
0
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
3
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Radu Miruţă dezminte că ar fi plătit 2.500-2.700 de euro pe noapte, în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Cutremur vineri dimineața în România: unde s-a produsul seismul
Libertatea
Mai bine te ar pune pe tine Gigi Președintele României.Ty nu bati cumpii le știi pe toatec ce ai mai învățat la bulău și la stina și cu cultura ta ești perfect.
Va arde la ficați pe voi tradatorii pro Ucraina(moștenitoarea URSS la frontiera noastra care stapânește teritorii istorice românești),ca Georgescu a declarat ca va stopa ajutorul pentru razboiul altora?!D-aia l-au votat românii!
Ce sa faci…? Stai linistit; nu rezolvi nimic. Votează de ți se dă voie :) și cu asta basta.
Mda!Voi aștia-propagandiștii pro Ucraina-aveți pretenția ca dețineți monopolul adevarului și alș deșteptaciunii?!Când in realitate, sunteți doar niște „spiru haret-iști”-care ați urmat și voi niște instructaje?!Dispari!
Gigi Becali a fost obligat sa zica asemenea cuvinte. Ca daca nu le zicea iar intra la puscarie. A mai fost el contra sistemului si sa dus la puscarie
Minți!Ca orice propagandist pro Ucraina!Va arde la ficați, ca vrea sa stopeze ajutorul pentru razboiul altora!
Il faci„kremlinescu” și„putinescu” pentru ca a declarat hotarât- ca va stopa„sluj-ul”pentru Ucraina-moștenitoarea URSS la frontiera noastra și care stapânește regiuni istorice românești?!Puah!
"A-m" postat si eu un comentariu pentru tine. Daca te-ai fi dus la scoala, "a-i" fi aflat ca minunile georgesciene cu apa care curge prin tevi precum si alte ineptii pe care le scoate acest personaj sunt gogoașe pentru proști. Pana si jijel s-a prins de asta. Poftă mare!
șarlatan: Persoană necinstită care își atinge scopurile profitând de naivitatea sau de buna-credință a cuiva Si: escroc, farsor (1), impostor, înșelător, (reg) panglicar, papugiu, pasmarghiol, șalvir1 (2), șoltic (1), (pop) șnapan (1), (îrg) șuier1 (2).
pai nea Gigi e nea Gigi, se stie.. patriot patriot da vorb-aia pe mine nu ma duci tu de nas ca patriot ca poporu si alea.. ca banii miei e banii miei io i-am facut, io Becali, omu de la stîna, asa ca ce sa-ti mai dau si tie pentru amarîti... adica e milioanele MELE.. si tu vii sa spui ca asa si pe dincolo, ca poporu ar vrea si el ceva mai bine si chestii d-astea... deci NU, nu asa-ceva ca n-am chef.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.