Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
OK, si pana la urma care aste stirea legata de sport? Inafara ca 'pipita' lui nedelcu se da in barci cu multa lume?
Asta am vrut sa citesc mai can-can-istilor!!!!! Un subiect de sport 100%. Cine '***' va tine in brate jumatati de reporteri?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai pizzi , stii bancul cu caramida la pescuit ? Esti a 6-a la caramida, ca de fotbal ne-am cam lasat.Mai are putin baiatul din Istria si se lasa. S-a nascut talent si moare speranta....
zaza gaza, n-am auzit muzica de-a ei, e ceva de capul ei? Manele?
Frumoasa adormită din pădurea cu fotbaliști inzestrazi fizic nu și psihic. Turturica cântătoare vrea să ne zică că defapt ar dorii ca fetițele să o placă . Băieții doar potenți financiar .
Nu am inteles esti *** sau esti cum sa zic eu... mai putin inzestrata intelectual? Sau amandoua.. e clar ca esti material de lllabe ca doar nu esti vreun influencer gen Greta sau altii care au ceva de zis, nu mai pune poze ci idei rezultate din profunzimea mintii tale si atunci verifica din nou statistica
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ti-ai luat ochelarii ?
Ati gresit, a avut ""mii de concerte"" in fata unor cocalari, manelisti si finutzi interlopi !Un talent innt inascut, o asistenta perfecta, la fel ca si o autentica iubita de fotbalist ! La mai multe mii de concerte si multi fotbalisti in palmares ! Mancao-ar mama sa o manance de talent !!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu mi se pare cine stie ce, cum poti sa o compari cu Antonia ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.