Alte știri din fotbal
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Dinamo - Omonia, al doilea amical al zilei pentru „câini” » Cîrjan are prima ocazie
2
Alexia Putellas semnează cu noua forță din fotbalul european, după plecarea de la Barcelona
0
FCSB îl vinde pentru 600.000 de euro: „Am dat OK-ul să plece!”
0
Știri din fotbal internațional
Faza controversată în Anglia - RD Congo: arbitrul i-a refuzat un penalty lui Harry Kane
0
S-au afișat arbitrii pentru ultimele 16-imi de la Mondial: ce s-a decis în cazul lui Istvan Kovacs
0
Bild dezvăluie lista șocantă a evenimentelor care l-au făcut pe Julian Nagelsmann să piardă vestiarul Germaniei la Mondial
0
Tragedie cumplită: 3 persoane s-au sufocat în timpul petrecerii de calificare în optimile CM 2026
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
7
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Andrei Șerban, interviu integral la 55 de întrebări – powered by ...
Libertatea
Bineinteles! Pe rind ce farmec are?! Toata lumea o face...)))))
Deodată?
Avea și Tolo un contract. Cu poporul român, cică. Vardy știe mai bine. Parcă mi-a zis că și contractul ăla conținea clauze asemănătoare. Poate d-aia a și fost îndepărtat investigatorul căruia i s-a redat Libertatea. Nu le-o fi respectat. O fi încurcat 'jucătorii'. O fi pariat pe un cal dopat. Sau s-o fi împerecheat cu cine nu trebuia. Acum poate face ce vrea. Nu-l mai ține contractul.
hai ca in scurt timp se inchide si site-ul… “E și vedetă pe Instagram, unde are peste 90.000 de urmăritori, care îi apreciază pozele provocatoare, în costume de baie, pe care le distribuie des.” :))))))))
+ Adrian Jitea, alt corifeu de cancan.
Și uite cum închiderea print-ului se dovedește a fi decizia corectă
Asa, si?
Lasa, B-Boy, am vorbit cu fata. Te primește. I-am spus adevarul tot despre tine: 25 de ani, născut in Brooklyn, the whole package, 2,36 m. Go all the way.
Bah! Bravo se spune la Magari! )))))
Nu mulți știu cine era acesta infractoare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.