Alte știri din fotbal
Au marcat, dar Nuno Campos le-a spus-o în față: „Să le intre în cap”
0
Adrian Mazilu a dat declarația serii: „Dacă nu mă băga, nu cred că marcam”
0
Andrei Nicolescu anunță două transferuri la Dinamo: „S-ar putea să avem mai multe opțiuni cu Rapid”
0
Dinamo s-a impus la scor cu Voluntari, dar un om din atac n-a primit notă de trecere: „Absent” » Cine a luat 3
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Iubita internaționalului român a furat toate privirile la prezentarea din Scoția: „Începutul unui nou capitol!”
6
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
7
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
O dronă a intrat dinspre România în Bulgaria și a explodat la 100 de metri ...
Libertatea
„Românii au ajuns să meargă la supermarket ca la muzeu”. Consumul scade de ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Cât costă să mănânci la restaurantul din Saint-Tropez preferat de Brigitte ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, evident. Nu mai vorbesc si cand e la mijloc un coechipier, strici socotelile multor oameni pentru un amantlac de-asta penibil, de zici ca se terminasera femeile pe lume. Multi zic ca Belgia n-a luat un titlu mondial numai din cauza figurii pe care Courtois i-a facut-o lui De Bruyne... Dar na, te uiti la cum se tot prezenta Keseru la cioban si iti dai seama cata minte si cata demnitate are.
Cea mai buna razbunare ar fi fost o combinatie nasha cu finu'.
Ei nu sunt bărbați! Sunt niște afemeiati fără carte și fără minte. De ce e ea de vina prima data? De ce nu amindoi? Ce dacă e bărbați nu și-o poate tine în pantaloni? Ar trebui sa îți schimbi nickname-ul in pr03t10
Sigur, colt de paine. Fix asa a fost. Esti un geniu nedescoperit.
Accidentat și cu datorii a preferat sa închidă ochii, de teama sa nu fie dat afara daca s-ar fi certat cu unul dintre liderii echipei. Trist..
Probabil Stoyanov i-a datorat bani lui Keseru și neputând să plătească o fi zis: hai să o rezolvăm altfel.
Colegul de birou al Andrei Mocanu a-a întors. Mă speriasem, nu știam ce e cu el. Am constatat că la acest moment cel mai lung articol de pe site ul (ca ziar nu mai e de mult) gesepe (fost de sport) e despre…can can. Bravo băieți! Despre sport când mai scrieți?
Asa sunt gigistii, mereu puși pe furt și inselaciune
Respect, asa este. Nimeni nu a sesizat asta. Nici macar din redactia GSP. Se justifica un interviu scurt numai despre asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.