Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
hai sa nu exageram,ambele o fac pentru bani,deci sunt la fel.
bravo bre, bagati articole ca sa stie fetili ca OF este viitorul, nu trebuie studii si se plateste mega-generos
Și-a dat seama că *** se câștigă muuult mai bine!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
crezi ca lu nea Ovi nu-i place?
Si cica de ce nu ar fi femeile promovate si platite in sport la fel precum barbatii, pt ca DE ASTA, in gena lor au aceasta mentalitate de victima dupa ce au facut ceva cel putin imoral.
De aia nu cred ca s-a lasat niciodata .
S-a lasat de futsal si s-a apucat de.... cam de acelasi lucru.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asocierea cu Paige Spiranac (care are 11 milioane de urmăritori pe rețelele de socializare, dintre care 4 milioane pe Instagram, dar fără content pe platformele cu conținut pentru adulți) este ca aceea dintre Cristiano Ronaldo și Alibec. Amândoi dau cu piciorul în minge.
Nea Ovi e mandru de reputatia gazetei! Keep up the good work,Andra!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.