Alte știri din fotbal
„Dinozaurul” a semnat noul contract în Superliga
0
Au pus banii jos pentru transferul lui Alexandru Musi » Ofertă de două milioane de euro
1
Titularul din Dinamo - Foresta 4-5 a ajuns instalator de gaze: „Am lucrat și la stația de betoane” » Apariție în premieră după 25 de ani: „După meci, ne-au luat la antidrog”
4
Cum se prezintă Arena Națională cu o zi înaintea marelui derby FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
„Dacia Duster”, reclamă din 1984!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
pai patriotii nu ajung in siberia daca castiga gerogescu. asta este scopul,ca tradatorii sa mearga in siberia si patrioti sa stea in Romania. nu cum a fost pana acum.
ha ha ha. ciolacu o sa fie prim ministru,ca presedinte nu putea face multe,dar ca prim ministru. ha ha ha. ce ai nimerit-o din nou.
mai invata tu sa scrii bai nimicule.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La fel cum „au lucrat cei 6000 hacheri/hateri de la Agenția FSB din Sankt Petersburg, oamenii lui Putin, la alegerea lui Trump în SUA”, dar au „ratat” în Republica Moldova, la noi în țară au „o fertă pentru Turul II”- în plină epocă a digitalizării, a Inteligenței Artificiale -, pentru electoratul românesc de pretudindeni (din informații pe... surse, gen Radio-șanț SRI), de a alege între un neomarxist de... dreapta și o fostă amantă a regretatului Radu Timofte SRI, preluată de Coldea SRI! Ei, dintre cele două rele, care este mai puțin rea? Voi, cu cine votați în turul II? Și dacă la Parlamentarele de duminică, Alianța PSD-PNL câștigă majoritatea în Parlament, iar o să vedem ... „și dăi și luptă, neicușorule”, Președinte Lasconi și Parlament, cu un CCR plin de PSD-iști și PNL-iști și o Justiție Coruptă! Poporul lui.. „Gică Contra!”
"Am trăit o bucurie că a câștigat Georgescu, ca și cum ar fi câștigat Steaua Liga Campionilor. M-am trezit foarte odihnit și fericit." Citat din Gigi Becali Ia uite cât semănați!
Eu nu astept rezultatele din turul doi ca sa incep sa ma amuz pe seama useristilor, precum se amuza intreaga planeta de userista din America...
alegeri fara monstruoasa coalitie psd-ponl, tare asta. Ambele partide si-au pierdut electoratul cu aceasta infratire nefireasca, Au migrat spre natioanalisti, altii spre neomarxisti
Călin, file de poveste...hai, ca-mi place! :))))))
a tinut in schimb gaselnita aia, putinista, cu baia-n apa cu gheata! va urma bataia- tot putinista- cu ursul! sau, ma rog, ursoaica! vorba Batrinului Dosto- bunicul (literar al) domnului Kasparov: la marginea stepei unii vad orasul iar altii doar drumul inapoi!
Nu-l cunosc si nu l-am votat pe Georgescu nici pe Lasconi !!...dar ceea ce stiu este ca poporul acestei țari este plin de judecatori...nu-l cunosc da-l judec după mutră că așa îmi place....ceea ce mă bucură este că in sfârșit cancerul țării ( pnl-psd) incepe sa fie îndepartat încet, încet...amin.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.