Alte știri din fotbal
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Zeljko Kopic a numit 3 fotbaliști de la FCSB de care se teme: „Nu este un secret”
1
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
5
Știri din fotbal internațional
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Asta-i diferenta dintre un presedinte al unei mari tari si un presedinte, fost primar dintro tara din Balcani !! Al nostru nu a fost capabil sa-si ceara scuze unei categorii sociale, respectiv profesori, atunci cand a afirmat ca au avut ghinion ca nu si-au luat sapte case din meditatii.....ce sa mai vorbim de scuze fata de o tara intreaga !!!
Pronostic: peste câteva zile Johannis va spune același lucru :)
Contextul trebuie vazut in perspectiva perioadei si a evenimentelor derulate in anii sai de presedentie - Macron este intr-o scadere continua in ceea ce priveste popularitatea si sustinerea sa in randul francezilor si pe buna dreptate - gilets jaunes + violentele institutionale, pai ce a fost la noi scandalul cu protestul diasporei in conflictul cu jandarmeria la francezi a fost de zeci de ori mai rau. Gestul sau nu reprezinta decat un semn de disperare iar multi dintre francezi recunosc intentiile sale mediocre.
la noi ultimele scuze cerute de un plenipotent al Romaniei, au fost la adresa puscariasilor. E cale lunga sa ajungem in Europa. Fiecare dintre noi. Romania va ajunge probabil dupa ce dispar efectiv doua generatii si va ajunge sleita de resurse. Tara asta a ajuns tara bugetarilor si a pensionarilor. Restul sa faca bine sa lucreze si sa plateasca taxe si impozite.
In ro nu e nevoie de scuze... au fost luate cele mai bune masuri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.