Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Pentru clickuri ???
Negociaza cu fotbalistul, ca vrea tot. Fotbalistul nu-i inca convins sa ofere tot. Tot din ce, mai frate? Daca vrea fotbaliatorul copii?
Doamna ziaristă, pentru cine ați scris acest articol dacă nu acceptați comentarii?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ma mir ca postul tau a trecut de furcile caudine , norocosule :)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cu alte cuvinte, daca nu ne convine promovarea schimbarii de sex intr-un jurnal de sport, pentru ca nu are absolut nicio relevanta, si o spunem negru pe alb, voi cenzurati, adica alegeti deliberat tehnica pumnului in gura. bravos natiune! tot deliberat va indreptati si inspre refuzul comunicarii, impuneri debile sau alte masuri coercitive dictate de catre o logica doar de sefii vostri stiuta... "coercitiv" nu e nici limbaj vulgar, nici jignitor, in caz ca nu aveti nici notiunea termenului astuia
Vai, dar bietul italian a fost atat de socat incat a mai bagat cateva luni trollerul in portbagaj pana i-a zis ca stie. :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cine promoveaza astfel de ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.