Alte știri din fotbal
„Este Stoinov jucător de 3 milioane de euro?” » Directorul CS Universitatea, despre lovitura încercată în Bănie
0
Dumbrăvița - Olimpia Satu Mare, în epilogul primei runde din Liga 2 » Toate rezultatele și clasamentul
31
Dinamo s-a hotărât în cazul lui Dennis Politic, oferit gratis de Gigi Becali
17
Juraj Badelj nu pleacă singur la Aris Limassol! Un alt campion al României i-ar putea fi coleg
7
Știri din fotbal internațional
Legendarul portar Dida a șocat la înmormântarea lui Franco Baresi » Detaliul care a atras atenția
0
S-a făcut: Arsenal, transfer de 87 de milioane de euro de la Newcastle
0
Fotbalistul de 19 ani, implicat într-un accident mortal și anchetat pentru curse ilegale
0
Locul 9 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru jucătorul abia cumpărat de Interul lui Cristi Chivu
0
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
Noi reguli pentru prosumatori. Care sunt cele mai importante schimbări pe ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Prost esti ba, chiar mai prost ca ala.
buahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhaha
Negoitistule, sa ti pregatesti vocea pentru liga 4 :))))))))))
Pleaca ba gigist prost. Prostia voastra e deranjanta.
va trebui sa ma obisnuiesc cu liga 4, cum ma duc eu la ora 11 la meci la dinamo cand la 11 trebuie sa mergem sa ne inchinam la ramadam ??? cum mai fac suporterii coregrafii pe tapsanele ligii 4 ?? unde mai vin ei 20.0000 la tara cu avantu urlati, unde stau toti, unu in carca celuilalt ??? vor face coregrafii din pamant si bal3gar ???
Aoleeeoooooooooooooooooooooooooooo Aoleoooooooooooooooooooooooo astia ma tin inca 30 de zile aici blocat pe aeroportu din anglia, cum mai vin eu Tahoon Nimer in tara sa platesc banii pt club lui negoita si pt a lua licenta la 30 aprilie, cuuuuuuummmmmm ??? Camilei mele parcate la CHARLTON nu i pot monta 2 aripi de avion ca nu zboaraaaaa. AOLEOOOOOOOOOOOOOOOOOO ALLEM SALLEM JEDDAH. Dumnezeu licentei sa ne ajute.
De aia e grecia unde e , de aia au ajuns si in criza economica din 2008, din cauza unor destepti ca tine :))
Pentru astia care plang ca nu-i lasa Johannis la biserica. In Grecia nu ai voie sa iesi pe strada de sambata seara pana luni dimineata, nici cu masina, nici pieton. In Grecia 98% din populatie sunt crestini ortodocsi, cu toate astea Sfântul Sinod Permanent al Bisericii Ortodoxe a Greciei a anunțat că slujbele din Săptămâna Pătimirilor și perioada pascală vor avea loc „cu ușile încuiate”, fără participarea credincioșilor. Ati inteles bai Aliuta, bai Becali? Vaaaai de capul vostru!
Zborurile cu Spania erau suspendate pana in 28 aprilie prin Ordonanta Militara 8 (articolul 2 al Ordonantei). Celorlalte le expira duminica suspendarea.
Bah saracie , mi e mi ar fi rusine sa ies cu fata aia pe strada, si da, sunt capsunar, o culeg pe mathhhha cand pleaca la servici , trece pe la mine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.