Alte știri din fotbal
Ce etapă în Liga 2! » Două echipe în play-off după victorii en-fanfare. Azi se joacă ultimul meci
10
Marea problemă pe care ar putea să o aibă „finala de titlu” din acest sezon de Superliga » Alternativele sunt limitate
0
CFR Cluj a reușit imposibilul, căpitanul Mario Camora a descifrat reușita: „E o minune”
0
6 lucruri care nu s-au văzut la TV » Ce au strigat fanii veniți la Constanța după ce elevii lui „Pancone” și-au asigurat prezența în play-off!
0
Știri din fotbal internațional
Scandalul „Schlotterbeck”! » Iertat de eliminare în trei rânduri, fundașul Borussiei e revoltat: „Atunci mă apuc de șah”
0
Ce se va întâmpla dacă Iran boicotează Cupa Mondială 2026 » Cosmin Olăroiu ar putea fi marele beneficiar
0
Antrenorul lui Dan Șucu se înclină în fața lui Chivu: „Inter e pe drumul cel bun către un scudetto meritat”
0
Cristi Chivu îi atacă pe criticii lui Inter: „Echipei nu i se acordă niciodată credit”
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Nicolae al României, nepotul regelui Mihai: „E un context favorabil pentru ...
Libertatea
La cum arata cred ca o doare undeva ... intre craci!!!
Comportamentul kosovarilor este comportamentul unui șoricel care se ia de un elefant. Prin hotărârea pe care a luat-o se vede clar că UEFA îi ține în brațe pe kosovari. De rasism au dat dovadă kosovarii la meciul de la ei și la care UEFA nu a luat nicio măsură, dar FRF nu a făcut nicio plângere la UEFA. Acum de ce nu fac întâmpinare la TAS? Văd că alții fac împotriva noastră și noi nimic. Domnule Burleanu mai ești președintele federației, sau ți-ai dat demisia?
Eu ma mir ca nu ne-au cenzurat astia comentariile si nu ne-am luat BANana...
Dezastru…
e doar in imaginatia ta. stii cum e, arta sta in ochii privitorului. la fel si pornografia... auzi tu la el, sfarcuri intarite si picioare cracanate. :) acolo sunt celule ce intaresc o imensa stima de sine iar non-verbalul trupului este doar o stare de meditatie tantrica, inclinata spre un repaus dus pana la vegetativul absolut. fata a setat niste limite acolo, pe care nu foarte multa lume le poate atinge... ce stim noi? mai nimic... :)))
Imi place poza pricipala a articolului, cu picioarele cracanate si sfarcurile intarite, ma simt mai barbat cand vad asemenea foitografii in acest ziar de sport. Nu puteti face ca toate articolele sa siba asemenea fotografii? Indiferent daca e vorba despre nevasta unui sportiv sau comemorarea decesului lui Catalin Hildan?
si ce legatura are cu sportul? devine si gsp ul un fel de cancansp?
Da, reate, acum ca zici, mi-a peek at si mie fisa!!!
Si, totusi, ceva lipseste din peisaj. Ai simtit si tu, nu?! Madalina noastra parca a intrat in pamant de cateva luni.
E suparata, Vardy, e suparata. Nu stie de ce l-a preferat pe celalalt agent cand ea era pregatita sa parcurga the extra mile. Doar era supranumita Mama Natura, nu?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.