Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
România amână să primească 6 miliarde de euro: de ce tărăgănează Guvernul ...
Libertatea
Cine este cu adevărat femeia care i-a dus lui Trump meniuri McDonald’s la ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
Se bat ucrainienii și rușii pe un teritoriu apărat de către NATO! A dricului cu fanfară politica asta geoglobală! :))
Revenind la Insula Șerpilor, este teritoriu românesc, Ucraina, în pofida unei Hotărâri a Curții de la Haga,n-au părăsit-o de la terminarea celui de-al doilea război mondial. Acum ne-au cucerit-o rușii, tot un drac. :))
:)) oare ce mai cedeaza USA spre China?! :)) Daca asa e si au ridicat sanctiunile se pare ca lumea mai are parte de un ragaz -cu China principal partener comercial si potential militar, Putin e greu de combatut. Fara chinezi..e greu sa reziste economic. Numa' sa nu dea *** de Putin drumul la nucléare, ma tem ça e capabil dat fiind ca, daca rusii si pastreaza traditia, daca da inapoi e ca si mort.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
SUA a ridicat sancțiunile împotriva Chinei, începând de astăzi. :))
Se termina repede daca nu intervine nimeni in conflict; da , Ucraina nu va rezista singura Rusiei. Eu ma tem ça, si daca nu intervine nimeni, se termina in Ucraina dar e un drum fara intoarcere, odata ce Rusia distruge Ucraina e doar o chestie de timp pana ei-sau chinezii, vazand ca se poate- vor reincepe circul.. Singura iesire ar fi un acord China -USA sau Rusia-USA dar, in momentul de fata , cu Rusia si China practic aliatii si asa dornici de revansa dupa ani de stat "ghiocel"..Putin nu vad sa il doboare batranetea curand, comunistii din China nu dau semne de oboseala..*** nu au fost niciodata nici americanii..Parerea mea e ca doar un moment gen Yalta poate oferi un nou ragaz de la distrugere ;doar ça , inévitabil, genul ala de moment va fi in defavoarea NATO/Occident. Intr-un fel, NATO e déjà invinsa fara sa lupte macar, asa cum acum 30 de ani a fost invins Tratatul de la Varsovia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Invadatorii au intrat peste invadatori, se pare. :))
Insula Șerpilor aparține de drept României, Ucraina neretrăgându-și trupele de acolo nici după o decadă de la hotărâre finală a Curții de la Haga. Acum au acostat rușii, se pare. :))
Intr-o zi rusia a facut prapad in ucraina, se pare ca vecinii nostrii nu au armata !! Prin romania cred ca trec astia ca prin branza ...
O sapt dureaza razboiul asta !! Pana miercuri ucraina nu mai exista , il prind astia pe actor si pe acolitii lui si gata !! Asta ar fi cea mai buna varianta si pt noi ! Sa se termine rapid !! Apropo voiam sa ma vaccinez ...mai are rost ??? Mai avem nevoie de bilet de voie ??
Ar fi o rusine din partea mea sa spun asta; e un lucru bun sa vorbim normal intre noi si, poate, intr-o lume din ce in ce mai turbata, sa gasim timpul sa incercam sa fim normali-tot ce luam de bun se pare ca poate cadea in minute. Cu bombe ruse sau américane peste cap ciné va mai gasi puterea sa se certe pe ceva gen fotbal?! Sper sa treaca, totusi, pericolul si, cand ne vom reveni la senzatia de viata normala, sa mai imputinam un pic cosurile cu mure unul pentru altul :)). Ca ne vom ciocni e inévitabil; ca vom fi poate un pic mai relaxati in argumente..ramane sa vedem. Nimeni nu a imblanzit pe nimeni, ne-am permis un moment de normalitate, atata tot.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.