Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Dinamo va ceda patru jucători la aceeași echipă!
1
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Tot respectul meu pentru asemenea gesturi. Cu lacrimi in ochi, ma gandesc la bunicii nostri, la parintii nostri, la toti cei in varsta ce nu au gresit cu nimic in viata asta pentru a sfarsi asa..... . Da le Doamne putere sa treaca peste toata aceasta nebunie! Ma inclin in fata tuturor ce pot ajuta si pot salva o viata!
Ren(eg)ate Weber cu proaspăta ei pensie specială , tușește măcar ?
Buna seara Am citit povestea si m a impresionat.Mi as dori adresa acelei batrane si datele de contact sa o pot ajuta intr un fel. Multumesc.
Ii dati idei lui randoom, se imbraca si el ca o batranica.
se refera la modul in care pronunta cei din acea zona.......
Domnule Apostol, de ce ati pus ghilimele la baietelul ?..Nu e om sau are alt gen ?
Bai randoame,si pe articole cu astfel de cazuri ce tin de milostenie si umanitate, vii si iti versi mizeria ? Du-te ma nene, fa caterinca cat vrei daca iti arde,dar pe alte articole. N-ai pic de decenta in tine ?ai ajutat si tu in viata ta pe un om,un batran la nevoie ?
si inca ceva,i-am aratat ieri fluturasul cu salariu meu lui tibi iq 33 si de atunci a disparut fara urme. in prealabil spunand ca daca ii arat eu fluturasiul o sa imi arate el suma aia de 10 ori. stii ca tibi este disperat pentru faptul ca in catunul ala uitat de lume numit cluj,afacerea lui de doi bani nu mai merge. si tot plange pe gsp. asta este riscul faptului ca iti faci afacere prorpie,in timp ce eu ma lafai lunar in salariu(apare iun nickname suma),indiferent de ce se intampla pe mapamond,el acum moare la propriu de foame.
macar eu nu injur ca tine suporterii care tin cu vitanul tau barzesti. cum bah sa il injuri pe ala care iti sustine echipa ta de suflet.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.