Alte știri din fotbal
Florin Prunea, exploziv după Craiova - Dinamo: „Ce a fost aseară jihadul ăla? E un grup în care se întâmplă lucruri necurate”
0
Cristi Borcea, reacție acidă după greșelile de arbitraj de la meciurile lui Dinamo: „Eram pe primul loc"
1
Ioan Becali a vorbit despre situația lui Gâlcă la Rapid: „E nefericit” + Cine l-ar putea înlocui pe antrenorul giuleștenilor
0
Cum vede Porumboiu marea greșeală de la Craiova - Dinamo: „Nu înțeleg un lucru”
3
Știri din fotbal internațional
Roberto De Zerbi, despre problema pe care Tottenham a rezolvat-o înaintea meciurilor decisive pentru salvarea de la retrogradare
0
Comparația găsită de italieni: „Titlul lui Chivu a avut imperfecțiunea multor opere de artă. Zâmbetul misterios al Giocondei provine dintr-o greșeală tehnică”
0
„Meritele lui sunt mai mari decât ale echipei!” » L-a antrenat pe Cristi Chivu la începutul carierei și nu uită „slăbiciunea” acestuia: „Era viața lui”
0
Latura lui Rayan Cherki care l-a surprins pe Pep Guardiola: „E înfricoșător, nu mă așteptam”
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Cine a profitat de menținerea în insolvență timp de 17 ani a Remin Baia ...
Libertatea
Paradoxul pensionării la 50 de ani în MAI: 61% din foștii angajați au ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Cum a ajuns Europa un „vasal economic” al Statelor Unite: regulile stricte ...
Libertatea
Nu sunt nici ale statului. Dumnezeu e stăpânul a tot ceea ce există. Restul sunt reguli ale celor ce se cred stapanii lumii. Pana la moarte.....
Nici mortii nu mai sunt ai nostri? Atunci de ce ne mai miram ca ii vedem pe liste la votare? Sunt ai statului, deci fac ce vor cu ei :)
Poate nu se stie dar si in România este aceeasi lege. Chiar daca esti proprietar si plătești impozit pe proprietăți tot ce este la o adâncime de 40 cm în jos este proprietate publică de stat. Deci majoritatea caselor și construcțiilor au fundația pe proprietatea publică și dacă vreun primar, arhitect aprobă construirea unei canalizări , conducte pe sub casa ta nu te poti opune. La fel si locurile de veci din cimitire sunt de fapt ale statului. Legislația asta asazis europeana e defavorabila proprietarilor indiferent ca sunt persoane fizice sau firme sau asociații diverse. In SUA insa proprietarul de teren e stăpân inclusiv pe resursele minerale ale subsolului . Avantaj SUA pentru proprietari.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.